Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68753 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WINDOWS XP i IE6PL - Jak to zrobic ? , Bartas 14/11/01 17:38
No wlasnie czy jest mozliwe zainstalowanie IE6PL na WINDOWS XP. Niestety pomimo wielu prob udalo mi sie ukatrupic XP do tego stopnia ze system restore nawet sie nie odpala, a instalka polskiego IE6 ciagle wywala komunikat ze w systemie jest juz zainstalowana nowsza wersja IE. Jesli ktos wie jak to zrobic prosze o pomoc.

  1. tak , kojot 14/11/01 18:39
    W przypadku Windows XP, najpierw należy odinstalować oryginalną (angielską) wersję z "Dodaj-Usuń Programy".

    pomyśl, zanim napiszesz coś
    głupiego...

    1. Niestety nie , Bartas 14/11/01 18:56
      To nic nie daje, instalator wywala komunikat ze system oposiada nowsza wersje.

      1. no to stary glowkuj troche , DOPE 14/11/01 23:51
        wejdz w rejestr i wejdz w zakladke microsoft windows i tam w internet explorer zmien np wiersz ktory pokazuje wersje 6.0.111 na 5.0.111 i zainstaluje ci sie IE6.0 bo instalka sprawdza tylko wlasnie ten klucz.....

        http://www.gta3pl.prv.pl/

        1. To nie to , Bartas 15/11/01 10:01
          To o czym mowisz zrobilem na samym poczatku i nie pomoglo. Nastepnie wywalilem wszystkie klucze z IE, ale nadal sie nie instalowal a windows umarl . Rozwiazaniem okazaloa sie czysta instalacja XP. Na czystej instalce po zmianie wersji w regedicie i deinstalacji IE ENG polski IE zainstalowal sie bez problemu.

          Pozdrawiam B.M.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL