Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76506 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PROBLEM! , KruKos 15/11/01 18:01
Mam WINDOWSA XP,ALE WRZUCONEGO NA PŁYTKĘ W kATALOGU
-CZYLI NIE BOOTUJE SIE PRZY URUCHOMIENIU KOMPUTERA
jESLI WRZUCE PLIKI BEZPOŚREDNIO NA PŁYTE TEŻ NIC,nAWET wPISAŁEM ETYKIETE "WXPVOL_EN" -BO TAK SIE NAZYWA KATALOG NA PŁYCIE... I TEZ NIC.mOZE KTOS MA TAKI SAM PROBLEM I WIE CO ZROBIC hellllllllllpppppppppppppppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
9500PRO, Sncmaster 700ift,

  1. mozna zrobic z tego butowalny CD!! , speed 15/11/01 18:03
    napisz na priv.

  2. LAsKa , KruKos 15/11/01 18:12
    LASKA IS THE BEST(In Jaranie Ganji!!!!!!!!)

    ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
    333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
    9500PRO, Sncmaster 700ift,

    1. Trawy sie napaliles:)))) , speed 15/11/01 18:16
      _________

  3. chyba popalil... , DYD-Admin 15/11/01 18:17
    ... i przez niego sie glowna rozjezdza ... echhh

    -- DYD

    1. Laska to mój Kumpel z warszawy o ksywie pachus i on jest przejarany!!!!!!!! , KruKos 15/11/01 18:22
      Laska to mój Kumpel z warszawy o ksywie pachus i on jest przejarany!!!!!!!!

      ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
      333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
      9500PRO, Sncmaster 700ift,

      1. pewnie tak... , DYD-Admin 15/11/01 18:34
        ...a Ty "biedny" nawdychales sie chmur ...

        -- DYD

  4. uruchom z dosa instalke , Magnus 15/11/01 19:04
    wejdż do katalogu z instalką potem do i386 i wpisz winnt

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL