Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91035 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do uzytkownikow IBM ICL35xxx 40.1 GB, 7.200 rpm , Tomasz 16/11/01 22:38
czy w Waszych dyskach tez slychac ruch glowice i jak dysk startuje ? bo mialem juz jeden taki dysk, chodzil cichutko przez 1 miesiac, ale potem zaczal sie glosno zachowywac, to go wymienilem na nowy. ale ten jest od razu taki glosny, jak tamten po miesiacu... a jak u innych sie zachowuje taki dysk ? bo wg producenta powinien wydawac dzwieki na poziomie 2.5 bela

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  1. mam ten dysk , alfa 16/11/01 23:21
    już 1,5 m-c i nic takiego nie zauwazylem. Chodzi bardzo cicho. Jak cos sie zmieni to dam znać.

    Radio Vanessa 100.3 FM
    http://sc8010.xpx.pl:8010/

  2. miałem ten dysk , Bergerac 16/11/01 23:33
    i nic nie było słychać. Aż któregoś wieczoru, po czterech miesiącach użytkowania, nabrał badów i poszedł wp..du z powrotem do sklepu. Przedtem miałem DTLA 307015 i też poszedł wp..du z powodu badów. To tyle o IBMach w moim kompie.
    Teraz IC35L został zastąpiony przez Barracudę IV 40GB. Zobaczymy - może nie padnie :))

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

  3. sciagnij sobie soft do tego dysku... , DYD-Admin 16/11/01 23:39
    ... ktorym mozesz zmieniac parametry jego pracy (np. udma, glosnosc, etc...)
    www.ibm.com - tam storage i tak dalej...
    w razie czego sluze pomoca ... program robi dyskietke startowa i z poziomu dosa ustawia sie te opcje ...

    -- DYD

  4. mam tak , Magnus 16/11/01 23:42
    a dokładniej dzisiaj się tak porobiło do tej pory był cichy. Dzisiaj włączm kompa i słysze stuk stuk no ale mam nadzieje że nie padnie.

  5. a ja mam , mass 17/11/01 10:39
    tak od poczatku slychac przy starcie ruch glowicy

    .............

  6. Miałem to samo na Abicie KT7... , Czort 17/11/01 21:27
    ... z HPT 370 i nowe drivery do kontrolera rozwiązały problem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL