Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99573 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ludzie prosze o opinie. , Remedy 17/11/01 22:10
Mam procesor Celeron II 600 oraz plyte Abit BX133 RAID (pamiec 128MB pc 133) i napiecie default procesora to 1.7V, natomiast Chris i Zryty-Beret pisza ze ich procki maja napiecie default 1.5V. Zetem moj przy napieciu 1.8V (o ile 1.5 to normalka) powinien sie spalic albo przynajmniej zagrzac na calego. Tym czasem temp. ok. 29-32 stopni.

*ReMEdY*

  1. to nie tak , deadly 17/11/01 22:40
    to zalezy która 600.
    SL3W8 i SL46U ogólnie cB0 maja napiecie Vcore = 1,5 [V], a SL4NX i SL4PB te z cC0 mają Vcore =1,7 [V]
    a Ty masz pewnikiem tego z cC0 i wszystko jasne.

    BTW to celerony tak łatwo sie nie palą.

    lubię robić nic

    1. siet... , Kane 17/11/01 22:42
      minuta szybciej :)))

      Pozdro Kane

  2. nieeeee... , Kane 17/11/01 22:41
    To nie tak...niektore Celerony maja napiecie 1.5 inne 1.7 :) Nie spalisz proca podajac mu 1.8 V. Ja mam swojego C633 (1.7 default) puszczonego na 2.0 V a dawalem mu nawet 2.2 V i przy dobrym chlodzeniu chodzil stabilnie :)

    Pozdro Kane

  3. Ktory lepszy? , Remedy 17/11/01 22:48
    Ktory celek lepsz, ten z napieciem 1.5 cz 1.7V?

    *ReMEdY*

    1. 1.7 oczywiscie , Kane 17/11/01 23:02
      zdecydowanie sie lepiej kreca :)

      Pozdro Kane

  4. Hmm a ja , Piter 17/11/01 23:45
    na cBO 633Mhz mam 1.6 :)

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    1. bo celki 633 , deadly 18/11/01 09:32
      w specyfikacji cB0 powinny mieć Vcore rowne 1,65 [V], natomiasy te 633 cC0 juz 1,7 [V].
      pozdr

      lubię robić nic

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL