Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102016 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows Xp i problemy z ide2! ...długa treść... , Sas 18/11/01 22:16
Instaluje Xp bez włączonej opcji ACPI w biosie i wszystko cacy, ale nie ma hibernacji :(. Włączyłem ACPI w biosie a Xp się nie uruchamia :(. Instaluje Xp z włączoną opcją ACPI i na 29 min znika cd-rom(podłączony pod ide2) :(. Instaluje Xp z dysku i poszło dalej, jest hibernacja, ale nie ma cd-romu. Restartuje kompa i pojawił się cd-rom :))))). Po wyjciu ze stanu uśpienia bądz hibernacji znika cd-rom z systemu. Musze go ciągle dodawać :((((. Próbowałem wszystkich kombinacji ze sterownikami, master, slave, pio, udma itd. Przepiołem cd-rom w ide1 z dyskiem i jest cacy. Podpinaliśmy z Krukiem dysk fat32 pod ide2, zgrałem pare rzeczy a on stracił wszystkie dane z dysku....format.... :((((. Podpieliśmy jago dysk NTFS z systemem xp i on chciał zgrać spowrotem....format.... :((((. IDE2 kiler !!! IDE1 działa cacy. Moja płyta to abit bx6 v2 (z najnowszym biosem qr - poprawiona obsługa ACPI pod win 2000 - jak na ironie). Ani z xp nie zrezygnuje ani z biosu qr (doszły bardzo istotne funkcje podkręcania) Czy ktoś zna przyczyne lub wie jak usunąć problem, bo z ide2 nie mam zamiaru rezygnować? Pozdrawiam :).

  1. A upgrande sterow , rafu 19/11/01 00:16
    Tzw... Intel inf- powinno pomoc? , choc nie obiecuje...

  2. odp , Sas 19/11/01 00:36
    Jak tylko wróce do domu to nie omieszkam spróbować :). Dzięki i czekam na nowe pomysły... Pozdrawiam :-).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL