Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101745 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Partycje Linuxowe - troszke przydługawe , Seksownis 19/11/01 00:54
A wiec mat taki problemik: jest dysk IBM 1700MB podlaczylem go do kompa ktory go ladnie wykyl i uruchomila sie windaME
ale okazuje sie ze system go nie widzi bo sa 3 partycje linuxowe ,wlaczylem fdisk usunolem partycje i zalozylem nowe
,ponownie uruchomilem kompa w DOSie i prubuje formatowac a tu nic - blad formatowaia. DLACZEGO?
Co najciekawsze to ze jak ustawiam dysk jako botujacy pomimo tego ze nie ma na nim partycji prubuje sie uruchomic Linux (nigdy nie mialem do czynienia z tym systemem)
Pytanie - Uwalony dysk czy moze cos innego (np. fdis nie usunie parycji Linuxowych a jezeli tak to czym je usunac)?

Pozdrowienia

Pozdrowienia
GG-1463214

  1. uruchom komputer z CD... , Holek 19/11/01 06:52
    lub z dyskietki systemowej
    i wpisz
    fdisk /mbr
    wyczyscisz master boot record i powinno byc OK

    "...here I am on The Road again..."

  2. Jak wszystkie narzędzia od Billa G., tak i fdiska możesz sobie wsadzić... , j23 19/11/01 10:41
    Oczywiście że fdisk nie widzi obcych partycji. Nie pozwoli również na umieszczenie więcej niż 1 partycji głównej a winda nie zastartuje z dysku innego niż 1. Użyj praktycznie wszystkiego innego np. darmowy Ranish - powinno działać. Jeśli kochasz fdiska, to z www.freedos.org ściągniesz "podróbkę" o wielokrotnie większych możliwościach.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

  3. Albo użyj Partition Magica, , sebtar 19/11/01 16:26
    wszystkie warezy to mają ;)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Wlasnie mam , Seksownis 19/11/01 19:01
      partitionMagic 7.0 i z nim poszlo OK.

      Dzieki wszystkim.

      Pozdrowienia
      GG-1463214

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL