Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101844 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dokonano ponownego uruchomienia komputera po ......... , DeK 19/11/01 03:00
Witam
Mam taki maly problemik .
Zainstalowalem pod W2K photoshopa 6 i nic nie podejzewajac
spokojnie sobie na nim pracowalem jednak wystepowal maly wkurzajacy element. Wszelkiego rodzaju operacje na czcionka byly strasznie slamazarne (czcionek nie jest duzo).
Czasami tez niespodziewanie lubial sie system zwiesic ale nigdy kiedy uzywalem photoshopa. Wystepowal blad "Kody błędu: 0x0000001e (0xc0000005, 0x00000000, 0x00000000, 0x00000000)"
zainstalowany jest SP2
Zastanawia mnie co moglo powodowac taka sytuacje po odinstalowaniu Photoshopa problem zniknol.
Czy ktos se spotkal z podobnym przypadkiem?

Pozdrawiam
DeK

  1. odp , Druzil 19/11/01 07:09
    Musisz zainstalowac obok Photoshopa , aplikacje wspomagajacą (Słownik ortografii), napewno nie zaszkodzi a może i pomoże.

  2. odp , DeK 19/11/01 16:10
    Hmm widzę ze kolega Druzil albo jest totalnie znudzonym człowiekiem i nie ma co robić albo uwielbia wręcz być sarkastyczny i jego celem jest poprawienie ortografii całego kraju. To miał bym dla Ciebie taka rade jeżeli nie masz nic do powiedzenia na problem który mi doskwiera to może byś się łaskawie powstrzymał od swoich uwag fakt mam problemy z ortografia ale wpływ na to ma to iż jestem obcokrajowcem wiec daruj sobie tego typu uwagi i jeżeli nie masz nic do powiedzenia w kwestii tematu to po prostu się nie odzywaj. Ech ta ludzka próżność. polecam studia polonistyczne i gnębienie dzieci w szkołach jak już tak naprawdę ci zależy na poprawianiu innych.

    Bez urazy
    pozdrawiam
    DeK

    1. odp do odp , Druzil 19/11/01 16:52
      Fakt , troche mi sie nudzi. A co do ortografi to "zniknol" nie wyglada mi tutaj na blad obcokrajowca.
      Tak czy inaczej musisz jeszcze popracowac nad ortografia .
      Wracajac do pytania- windowsa nie znasz ? Takie rzeczy to normalka , zdarzaja sie na tyle czesto, ze nikogo juz nie dziwia

      spox , bez urazy
      heya

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL