Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102296 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Baracuda 4, wyniki.... pytanie. , XiSiO 19/11/01 08:47
Czy ktos juz wie jak to jest z tymi baracudami ? Czy spadek wydajnosci to wina programiku do wyciszania ?

Przez weekend przetestowalem 3 baracudy4 40GB na zadnej nie stwierdzilem spadku wydajnosci na pierwszych partiach dysku, transfer jest stabilny (w lini prostej male wachania pionowe) po okolo 14,19Gb zaczyna delikatnie spadac, sredni transfer to 66 a dostep 14,4. Nie instalowalem programow do wyciszania, plyta asus a7v266 z via 4in1 ver 35

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. hmmm... uzyj seaaam i wtedy zobaczysz ze twoja baracuda , behap 19/11/01 09:35
    fabrycznie jest ustawiona w trybie cichej pracy - wiec juz jest wyciszona (przynajmniej tak jest na wiekszosci egzemplarzy)

  2. Ja instalowalem programik do wyciesznia , Ciasteczk0 19/11/01 12:09
    i sprawdzalem hd tach'em i 0 spadku predkosci
    a tak btw, to ten programik, to sluzy do wyciszenia podobno jakichs piskuf w trybie spoczynku dysku, cosik takiego, w kazdym badz razie ten programik nie dziala zle na prace dysku :P

  3. chmm , XiSiO 19/11/01 12:12
    Moja nie jest do konca cicha slysze jak glowica dziobie i jak pracuje dysk jest cichsza od ic35 ale nie cicha na tyle by jej nie slychac bylo....

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. moze sprobuj tego programu... , behap 19/11/01 16:35
      http://www.pc.com.pl/...cuda%20ATA%20IV/smscan.exe - podobno wylacza piski etc w baracudach, wiecej bedzie pisalo na www.pc.com.pl test barracuda 4 raz jeszcze

      1. dokladnie pisalem o tym programiku :P , Ciasteczk0 19/11/01 17:11
        nie powoduje zadnego spadku wydajnosci dysku

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL