Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101826 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT: Sita Learning System , lehou 19/11/01 09:27
Poszukuje pilnie kursow jezyka hiszpanskiego najlepiej SITY
Oferuje na wymiane:
kursy SITA:
1.Angielski srednizaawansowany I i II
2.Angielski Idiomy
3.Niemiecki poczatkujacy I
oraz CEA - Niemiecki poczatkujacy

kontakt przez maila albo GG 53758
pozdrowienia dla wszystkich boardowiczow!!

  1. A po co Ci to??? , Tony Soprano 19/11/01 14:50
    Wierzysz w te bzdury którymi oni się reklamują???????

    1. mowisz ze to bzudry? , Ranx 19/11/01 15:40
      zawsze mnie ciekawilo o co biega w tym
      serio to syf?

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. Oczywiście... , Tony Soprano 19/11/01 18:43
        Nic nie zastąpi DOBREGO wykładowcy, POŚWIĘCONEGO czasu, porządnych podręczników i słownika... Samo do głowy Ci nie wejdzie, przykro mi.
        Myślę, że każdy, kto na poważnie uczy się jakiegoś języka to samo Ci powie. Nikt za Ciebie słówek i ogólnie pojętego języka do głowy Cie nie "wleje" ;) Tym bardziej kiedy śpisz... A reklamę typu xxxx słówek w tydzień omijaj szerokim łukiem.
        radziłbym zainwestować w siebie i zainwestować np. w kursy językowe u jakiś profesjonalnych wykładowców (m. in. "tubylców", ang. "native man") Koszt to +/- z podr. 1500-2000 PLN za semestr.
        Pozdrawiam,

        1. albo wyjazd... , Tummi 19/11/01 22:39
          HEY !!!

          Wyjedz do anglii/hiszpani - NAJLEPSZY kurs wtedy przejdziesz... Of koz najpierw mozesz liznac troche jezyka - liczebniki, dzien dobry itp.

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

  2. od 1,5 roku , lehou 19/11/01 16:52
    mam SITE i stwierdzam ze kursy sa dobre, co do samego urzadzenia to nie jest warte kase jakie chca za nie ale jest niezle.
    A poniewaz chce sie zaczac uczyc hiszpanskiego, wiec skoro mam site to kursy sity beda najlepsze!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL