Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101542 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Skąd można zassać programik do ściszania Seagete , Mironek 19/11/01 09:58
Jak któs posiada i może to uczynić to proszę o przesłanie mailem. Dzięki !!!

  1. juz poszedl na maila , behap 19/11/01 10:38
    j.w.

    1. jezeli mozna , masta killa yoshi 19/11/01 10:59
      tez bym prosil

      born to emerge

    2. Kolejna prośba :) , Mironek 19/11/01 11:03
      A mógłbys posłać jeszcze raz tym razem na konto : , bo z tamtym mam jakieś problemy.
      Wielkie dzieki !!!!

    3. To i ja poproszę... , Umek 19/11/01 12:36
      j.w.

    4. moglbym tesh prosic :] , [yureq] 19/11/01 12:39
      jw.

      Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  2. Ja tez, ja tez , Flo 19/11/01 14:52
    jw.
    Dzieki...

  3. ;) juz wyslany do all... , behap 19/11/01 16:30
    oprocz flo - nie podal emaila

    1. Sorry sorry juz podaje , Flo 19/11/01 18:30

  4. aj tez chce , Kraszan 19/11/01 16:39

  5. A CO TO JEST??? , josh 19/11/01 22:34
    o co chodzi z tym programem? zwalnia obroty talezy czy co????

    1. w odpowiedni sposob wychamowuje (zwalnia) , behap 20/11/01 00:12
      ruch glowicy w dysku i dzieki temu praktycznie nie slychac tego chrobotania etc przy odczycie/zapisie

  6. A dziala takie cuś z pancerna seria u5 , Thadeus 20/11/01 18:05
    bo nie moge scierpiec chrobaotania glowicy.

    A tak wogole pozdrowienia , dawno mnie nie bylo :)

    ...

    1. mii , GULIwer 20/11/01 18:57
      się udało coś takiego zrobić ale progzem od IBM'a (ibmftool) jakem przyciszał swojego DTLA, niestety Random Acess Time x3 idzie, Po więcej zjżyj do archiwum jakiś tydzień temu, Post "DTLA cichy jak B4" or sth, skleroza ;)

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL