Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50446 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Z innej beczki - dostawcy internetu - PRO FUTURO - opinie , Meteor 27/04/01 00:00
interesuje mnie wszystko, co mozecie o tej firmie powiedzic. Czy jest w waszym miescie, czy dostarcza internet, jak wyglada jakosc uslug. Szczegolnie interesuje mnie Lublin, bo tam firma dziala najdluzej. Za wszystkie opinie bede wdzieczny...

Pozdrowienia...

Tak, naleze do grupy trzymajacych
kierownice i jestem z tego dumny!
Pzdr. Univega,Author&Meteor

  1. Właśnie dzisiaj ... , Yosarian 27/04/01 01:18
    ... a właściwie wczoraj byłem na spotkaniu w spółdzielni mieszkaniowej w sprawie sieci osiedlowej i wybraliśmy ofertę tej firmy. Robimy we własnym zakresie okablowanie w budynku a łączenie z nimi poprzez radiolinię - 2MB. Dają swój sprzęt i przez miesiąc darmowo testujemy a jak się nam nie spodoba to zabierają zabawki a my nic nie płacimyu. Mają własną sieć światłowodową szkieletową w Polsce, w miastach rozprowadzają przez radiolinie (najlepiejj są osadzeni w Lublinie i tam chyba mają jaieś silne wyjście w świat). Są jakoś związani z Narodowymi Funduszami Inwestycyjnymi (chyba w nich inwestują). Zajrzyj na ich stronę www.futuro.pl
    Pozdrawiam
    Yosarian

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. ciekawe, bo , Meteor 27/04/01 08:40
      jestem dokladnie w tej samej sytuacji ;)
      I wiem tyle co Ty ;)

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

  2. Wiesci z Lublina: , KHot 27/04/01 13:10
    Mialem okazje sprawdzic lacze z Pro Futuro i musze powiedziec, ze dziala calkiem niezle, szybki transfer, cena przyzwoita. Szczegoly techniczne znajdziesz na ich stronie, a od siebie dodam cos o cenach - nie sugeruj sie raczej tym co jest na ich stronie. Tam gdzie testowalem to lacze maja 1 Mbit za ok. 70 PLN (sic!), ciekawej jest to o tyle, ze takiej oferty nie bylo i nie ma w zadnych cennikach.

    Pozdrawiam
    KHot

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL