Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101966 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z 8KHA+ , RaptoR 19/11/01 12:51
Jak ustawić dzielnik FSB/PCI na 1/5?? U mnie przy FSB 166 i pamiątkach ustawionych na 100 (HCLK-PCI) powinny chodzić na 133 (4x33) a chodzą na chodzą na 125 (3x41.5), czyli PCI ma ok. 42MHz. Jak zmniejszyć częstotliwość PCI ??
Pozdro i dzieki za pomoc.

http://qba.homeip.net

  1. Sorry , adas 19/11/01 20:32
    Ze nie na temat, ale jak Ci sie owa plytka sprawuje, jaki masz w niej procek. Tez sie przymierzam, bo z opisow wyglada swietnie. Jakieś problemy, poza tym z overclokingiem?
    Będe wdzięczny za opinie. Najchetniej na maila.

    1. Jesli mozna , Sboard 19/11/01 21:16
      to tesz bym sie chetnie czegos dowiedzial od uzytkownika, z gory dzieks

      ...najwazniejsze jest niewidoczne dla
      oczu...

    2. Procek to , RaptoR 20/11/01 12:47
      XP1500+ (1.33GHz) i chodzi super. Udało mi się przekręcić proca na prawie XP2000+ (1.64GHz szyna 164MHz), ale pamięci muszą chodzić na ustawieniach właśnie 100 co daje jakieś 123MHz. Poza tym mój zasilacz (250W) nie pozwala na więcej. W kompie włożone są dwa HDD 7200, CD, CDRW, TunerTV, SB Live oraz mysz na USB. Wszytko chodzi przy FSB 164 bez zarzutu. Nic tylko kupować epoxa.

      http://qba.homeip.net

  2. Dzielnika nie ustawisz bo support ... , McMike 20/11/01 23:48
    dla dzielnika 1/5 1/6 ma tylko clock generator a chipset VIA na to nie pozwala :(. Taka odpowiedzi udzielil tech support epoxa. Dokladniejsze rozwazania na powyzszy temat poszukaj na www.amdmb.com - vide forum Epoxa

    If at first the device fails to work...
    Find a larger hammer!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL