Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 106851 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 2000- problemy z odpaleniem , Clinic 19/11/01 19:43
mam problem z odpaleniem w2000
po formacie i instalacji laduje sie windows i jak sie zaladuje to wywala mi monitor
czarne tlo migotanie lampek itp
myslelaem ze to wina monitora ale sprawdzalem na dobrej 17 i to samo
sprawdzalem ruzne wersje windowsa i to samo
Wiecie moze co zrobilem nie tak ?

cel 500
320 ram
gf2 mx
sb live

  1. zmien karte... , broneq 19/11/01 21:31
    pozycz od jakiegos qmpla k. graficzna i zobacz czy pojdzie? Nie spotkałem się z takim czymś nigdy więc wydaje mi się że to możer być only k.graf. Jak pójdzie na innej -> net -> sterowniki 4 u GF2 -> instaluj i zmien na swoja karte... Jak nie pojdzie tzn ze win2k nie byl ci pisany ;-(

  2. a najlepiej , GULIwer 21/11/01 00:01
    to sprawdzić wszystko. Tu juz takie dziwne rozwiązania problemów były że ludzkie pojhęcie to przechodzi. Sprawdź pokolei każdy z elementów, zainstaluj nowe detki, nie wiem jakie mo'bo ale jak na via to 4in1 no i of coz SP2 do tego Win2k
    Zainstaluj sys na minimum czyli sys z grafą, bez muzy sieci itp. a potem podokładaj reszte
    czy inny system (Linux, Win98) sprawuje się dobrze, bo jeśli tak to raz miałem taki przypadek że ISO z Win2k był walnięty i po instalacji wszystko się waliło :(
    To tak na początek :) mam nadzieje że się uda, a jakby nie to pisz znowu na board'a
    pozdr.
    GULIwer

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL