Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110973 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do speców od aparatów cyfrowych , tomko 20/11/01 18:42
jest aparat Kodak DC3800 bez żadnego osprzętu (nie pytajcie skąd... ). Z kartą pamięci nie ma problemu (można dokupić jakąkolwiek CF) ale mam pytanie odnośnie odczytywania zdjęć z karty CF na kompie. Czy można zastosować dowolny czytnik kart CF (ok. 200 zeta) czy też należy (niestety) dokupić czytnik oryginalny Kodaka? Czy ze "zwykłego" czytnika CF pliki zapisane przez aparat będą do odczytania na kompie? Jaki potrzebny jest soft?
Dzięki z góry.

"gg 962409"

  1. wydaje mi sie ze bezie ok , Piapia 20/11/01 19:11
    Ja mam Minolte, odczyt z krty Compact Flash polega na zasadzi przenoszenia plikow w okienkach windowsa. Bo wlaczeniu aparatu (USB) windows sam go wykrywa i wlacza jako dodatkowy dysk wymieny, na ktorym bawisz sie jak na zwyklym dysku.
    Pozdrawiam

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

  2. Tak, ale , tomko 20/11/01 19:28
    ten aparat nie posiada wbudowanego złącza USB tylko trzeba posłużyć się czytnikiem (którego oczywiście nie ma). Właśnie chodzi o to, czy winda (2k) będzie widział tą kartę w czytniku jako dodatkowy dysk wymienny i czy poradzi sobie z formatem tego aparatu (są dwa formaty: JPEG i DPOF - ten pierwszy to ok, ale ten drugi? Co to jest?)

    "gg 962409"

    1. Będzie działać bez problemu , ReMoS 20/11/01 21:38
      Przecież po to są te czytniki abyś nie musiał za każdym razem podłączać aparatu, a w niektórych zastosowaniach nawet niezbędne jest dalsze korzystanie z aparatu z następną kartą w chwili ściągania poprzez czytnik kart juz zrobionych zdjęć, a standard w tym przypatku określa rodzaj karty (SmartMedia, CompactFlash itd. itp.), a nie producent.

      Pozdrowienia

      Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
      uwierz mi.

  3. thx 4 all , tomko 20/11/01 21:50
    j.w.

    "gg 962409"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL