Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116301 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ciekawostka ... co Wy na to , cobrajas 21/11/01 14:15
Od jakiegos czasu nie bardzo działał mi FDD (wieszał sprzęt) pod win98se, a co ciekawe jak uruchomiłem NC.exe to no problem. Mam płytę Abit KT7 ,Ati All in Wond.,Duron650 , SB, modem Asmax Surfer. Procka miałem podkr. na 850, a kiedy go zwolniłem do jego fabr. pręd. to problem FDD znikał- i co Wy na to?

  1. I TO JEST NORMALNE.... , fatal 21/11/01 14:58
    Stary... ty chyba musiałeś go chłodzić w lodówce!
    200 MHZ podkręcić proca? Jak ci się to udało!!!!

    A tak na poważnie... Jak podkręcałeś proca?
    Bo to chyba moim zdaniem jest coś nie tak!
    Po pierwsze: jak był kręcony proc, poprzez zmianę czestotl. magistrali to wszystkie magistrale też są kręcone. (Kontroler na płycie nie zdążał komunikować się z FDD)

    Po drugie: jak kręciłeś proca poprzez podniesienie mnożnika to ... Nie wiem co powiedzieć !!!!

    CZary mary masz w tym kompie !!!

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  2. to normalne , MayheM 21/11/01 15:51
    Kumpel mial to samo z celkiem, jak go zwolnil - noproblemo, a masz nagryware w kompie??? to tez sie przyczynia + krecenie.
    Pozdro

  3. Tak to już jest... , NimnuL-Redakcja 21/11/01 20:17
    Niestandardowe ustawienia proca i niestandardowe problemy :-)
    A tak na powaznie ...To tak być nie powinno - jeśli kręciłeś przez FSB to albo zejdź do 100MHz albo wskocz na 133MHz .. posrednie częstotliwości np.: 110/120 itd sprawia czasem problemy ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Proca kręciłem tylko , cobrajas 22/11/01 07:30
      poprzez mnożnik. Jak tylko podkręciłem płytę choć troche to komp. wogóle nie wstawał i musiałem rest. biosa. ...

  4. taki przypadek , GULIwer 22/11/01 11:31
    ale tylko z działaniem bądź nie FDD nad Barakudą 4 nie działa a pod dział ??? i bądź tu mądry płyta to ECS K7S5A i TB 1Ghz

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL