Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50379 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Antyaliasing , Piter 28/04/01 01:06
Posiadam karte "wspaniałej" firmy Palit!! na tnt2 pro (już widze te szydercze uśmiechy ).Otóż na stronie w/w firmy a także paru niezależnych jakoś nie mogę się dopatrzyć obsługi AA w tej karcie.Wersje vanta,ultra i zwykła posiadają tą funkcję.
Mam rozumiec że pro jest jakimś okrojonym chipem czy jak ?bo juz się w tym pogubiłem
Aha!! aktualnie jade na detonatorach 7.58

"Uspokój się! bo zobaczysz,
dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  1. mylisz chyba , bajbusek 28/04/01 05:46
    FAA z softwarowym AA - FAA ma tylko GForce z kart NVidii a AA to nawet Voodoo 1 ma :) i nic nie musisz ustawiac.

  2. musi byc! , Tummi 28/04/01 22:25
    HEY !!!

    Pewnie jest tak, jak bajbusek pisal. Anti Aliasing masz na bank - sprawdz, jak wygladaja u Ciebie jakies zaokraglone powierzchnie z grach - jesli widzisz takie kijowe, brzydkie, wstretnie odrzucajace linie, to... Siedisz za blisko monitora :)))

    Mozesz sprawdzic, co ma karta w jakims programiku testujacym (sisoft sandra?) i w glupim media playerze, po odpaleniu filmu wlasciwosci, szczegoly i tam juz znajdziesz w default video stream pelno smiesznych linijek txtu :))))))

    3mcie sie
    Tum.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. A zresztą , Piter 28/04/01 23:45
    co mi tam i tak mam za słaby sprzęt na AA więc mogę sobie odpuścić.Może jak będzie kasa to się kupi tego GF.
    A wbijać w ten AA ,jak miałem jeszcze Playstation to mi to jakoś nie przeszkadzało a teraz jakiś przewrażliwiony się zrobiłem na punkcie jakości grafiki.
    Jakoś tak jest że jak człowiek raz włączy na full detale to potem się już nie chce schodzić niżej.

    Sorry za trucie dupy.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL