Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50370 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Troszke lamerskie pytanko - offtopic , Doczu 28/04/01 06:05
Jak mozna usunac z pulpitu, a wlasciwie z tekstu pod ikonami to wredne tlo koloru np.zielonego. Mam bardzo fajna tapetke, a szpeca je te podpisy pod ikonami. Wiem ze da sie to zrobic, bo sam kiedys robilem, ale zapomnialem jak. Dzieki.
Pozdr.

  1. wiem że można zmienić kolor , Krzysztof 28/04/01 06:47
    klawisz mychy następnie włąściwości , wygląd

  2. oczywiście , Krzysztof 28/04/01 06:55
    prawy klawisz mychy :))

  3. Ale nie rozumiecie mnie , Doczu 28/04/01 09:13
    Ten kolor tla chcialem zrobic przezroczysty. Po prostu tak jakby wogole nie bylo koloru - same litery.

  4. miałem tak kiedyś , Krzysztof 28/04/01 09:20
    na 98 po przesiadce na Me nawet o tym zapomniałem i nie wiem jak to zrobić ale poczekam może ktoś coś ciekawego napisze

    1. Wiem tylko, ze trzeba... , Doczu 28/04/01 09:21
      ... pogrzebac gdzies w rejestrze, ale nie pamietam wiecej :(((
      Pozdr.

  5. sorry ze sie wtracam... , McWandal 28/04/01 09:48
    ale czy to czasem nie byl taki malutki programik ktory sie uruchamialo przy starcie windozy?
    Jak sie nazywal to" zabijcie mnie " nie pamietam. ;))

  6. Miałem kiedyś program, , sebtar 28/04/01 09:50
    który coś takiego robił, ale po kolejnej instalce Windowsa gdzieś mi się zapodział. A tak nawiasem mówiąc, to możliwości konfiguracyjne wyglądu Windowsa są 100 lat za takim np. Gnome czy nawet KDE z Linuxa.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  7. Potrafi to zrobić ... , zartie 28/04/01 10:44
    ... programik WallMaster (z tego co pamiętam darmowy). Głównym jego zadaniem jest zmienianie co jakiś czas tapety.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  8. Program nazywa sie: , JanoszW 28/04/01 12:29
    DeskTop i leci na twoj priv. (kiepsko dziala w win2000)

    1. Dzieki , Doczu 28/04/01 14:11
      Pobralem. Dziex
      Pozdr.

    2. takze poprosze ;-) , McArra 28/04/01 16:14
      123456

      ---McArra---

    3. mozna tez dostac...? , Gyc 28/04/01 18:44
      pozdrawiam
      Gyc.

      1. Poszlo do Was , Doczu 28/04/01 18:58
        J.w.
        Pozdr.

  9. Program do sciagniecia: , JanoszW 28/04/01 19:17
    z mojego www: www.alwar.pl/DeskTop.zip
    bo za duzo maili dostaje. :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL