Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32

 Dzisiaj przeczytano
 50192 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko do posiadaczy SyncMastera 700 IFT , Doczu 28/04/01 14:29
Kurcze nie bedę się rozpisywał jaki to fajny monit, bo to jest jasne, ale posiadaczy w/wym. chcialem zapytac po co w opakowaniu na plyte ze sterownikami znajduje sie jakas naklejka , na ktorej napisany jest jakis kod, oraz widnieje napis Spectral Code i Color Key.
Do czego to sluzy?
Pytanie moze sie wydawac lamerskie, ale poprzedni monitor, ktory kupilem nie mial nawet dyskietki ze sterownikami nie wspominajac o jakims oprogramowaniu.
P.S.
Do czego jeszcze sluzy to oprogramowanie, i czy musze je instalowac ?
Chodzi mi o Colorific i True Internet Color.
Dziex.
Pozdr.

  1. I oto jest odpowiedź , Serwiz 28/04/01 17:35
    Jeśli chodzi o pytanie czy musisz to instalować to oczywiści nie jest to niezbędne choć wskazane.
    Natomiast w kwestii tego dziwnego paska (papierowego) to sluży on do kalibracji kolorów monitora. Osobiście uważam że kalibracja w ten sposób jest subiektywna. Oprogramowanie które masz dostarczone z tym monitorem służy do ustawienia prawidłowego wyświetlania kolorów.
    Opis kalibracji jest dołączony w dokumentacji (niestety w języku angielskim), nie napisze jak się to robi bo nie pamiętam a nie mam pod ręką tego opisu.
    Upss trochę się rozpisałem. Reasumując: do normalnej eksploatacji nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie (pomijając drivery które powinno się zainstalować).

    Serwiz

    Serwiz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL