Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7714 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czesciowy wydtuk HP 690C w XP , Yorg 23/11/01 12:10
Witam wszystkich.
Problem jest nastepujacy. Mam zainstalowanego XP Pro i podlaczona drukare. We wlasciwosciach drukarki nie ma zadnych informacji o problemach i konfliktach. Natomiast gdy chce drukowac to wyskakuje komunikat ze jest blad druku. Po chwili jednak drukara zaczyna drukowac - 4-5 linijek i dalej juz nic. Klikam na ikone w trayu i widze ze jest ustawione offline-printing. Daje dalej na zakladke printer a tam opcja offline printing jest wylaczana. Przeczyszczenie dokumentow do druku, restart drukary lub kompa nic nie daje.
Bede wdzieczny za sugestie.
Michal

GG: 1706185
lub komórka :)

  1. XP :) samo instaluje stery !!!! , john565 23/11/01 12:23
    prawdopodobnie winda źle zainstalowała drukara (źle rozpoznała)
    proponuje zainstalować stery od drukarki a jak nie to wywalić winde i rzucic fuckME(tm) lub 98se(tm)
    z drugiejstrony medalu to może być walnięta DRUKARKA sprawdź ją na innym kompie !

    f*ck

    1. Drukarka , Yorg 23/11/01 16:49
      jest na pewno dobra, bo przed instalacją działała. Na stronie HP nie ma sterów do XP sa tylko do Me i 98. A co do modelu to XP rozpoznał go prawidłowo.

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  2. HP695C + XP Pro , Douglas 23/11/01 13:05
    działa OK. Może spróbuj wywalić ją z Menegera urządzeń i zainstalować jeszcze raz. AFAIK HP nie wypuściło innych sterów niż te co są w Windzie (przynajmniej tak było w W2k)

    -------------------------------------
    We don't talk about love, We only want
    to get drunk.

    1. Robiłem to...... , Yorg 23/11/01 16:51
      próbowałem zainstalowac ja jako inny model. ale nic z tego :(((((

      GG: 1706185
      lub komórka :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL