Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:58
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37760 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do posiadaczy Radeon 7500 .. , pachus 23/11/01 16:34
Kupilem wczoraj Supergrace Radeon 7500 o standardowym taktowaniu 270core i 230 memory. Podkrecalem i karta nie chce sie zawiesic ... Stanalem na 310 core i 270 mem przy pomocy Rage 3D Overclocker i boje sie jechac dalej !
Jak jest z tym u was ?
A tak poza tym to co to jest : memory timing i memory latency ? Jest to w programie , ale nie wiem do czego sluzy ...

Pozdr.

  1. ;-) , pippi 23/11/01 16:46
    Nie chce się zawiesić? Musi być jakaś felerna... :-D

    A tak serio, to co prawda nie potrafię Ci pomóc, to fajną informację podałeś. Sam się przymierzam do kupna czegoś takiego (wziąłbym R8500 ale budżet trochę krótki :-(( ) i dobrze wiedzieć, że to niezły "kręcioł".
    Supergrace... muszę zapamiętać.

  2. eeee.. , pachus 23/11/01 18:07
    Krecilem dalej - zaszedlem na 320 core, 280 mem ale po odpaleniu Quake`a 3 jakies trojkaty mi sie pokazywaly na ekranie ! :)

    1. To dodatkowe FXy :-) , NimnuL-Redakcja 23/11/01 19:19
      W Nvidii trzeba za to słono dopłacić :-)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. No to chyba dobrze ... , NimnuL-Redakcja 23/11/01 19:04
    Jak się tak kręci to good for you .. ale jak jest z jakośćią obrazu - tak dobra jak w oryginalnych ATI ? No i jak wydajność ... możesz podesłac na prowa jakieś wyniczki ... jaki sprzęt i jaka wydajność ... bede wdzieczny ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. No to chyba dobrze ... , NimnuL-Redakcja 23/11/01 19:04
    Jak się tak kręci to good for you .. ale jak jest z jakośćią obrazu - tak dobra jak w oryginalnych ATI ? No i jak wydajność ... możesz podesłac na prowa jakieś wyniczki ... jaki sprzęt i jaka wydajność ... bede wdzieczny ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL