Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:58
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37728 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Skąd ściągnąć Fine Readera? PILNE , hyperlink 23/11/01 18:08
Wiem, że to nie warez, ale bardzo potrzebuję tego programu (na wczoraj) najlepiej jak w najnowszej wersji. Licze na waszą pomoc...

  1. najlepiej , pachura 23/11/01 19:17
    z www.abbyy.com albo www.abbyy.ru - tam sa najnowsze wersje :), limit 30 godzin/uruchomien - to niezbyt wiele ale na kilka(nascie) ksiazek starczy, zwlaszcza jesli bedziesz skanowal na innej wersji zeby nie tracic cennego czasu.
    Kiedys szukalem cracka do FR5 ale takiego nie znalazlem - najlepszy jaki byl usuwal tylko okienko ktore mowilo "to jest wersja try&buy" ale po 30 godzinach program i tak nie chcial sejwowac rozpoznanego tekstu. Ponowna instalacja tez nic nie daje bo program zostawia jakies slady w rejestrze, a bawic sie z rejestrem juz mi sie nie chcialo bo i tak za pare dni bede mial oryginal

  2. Na wczoraj nie da rady... , Yankes 23/11/01 19:21
    Ale na dzis tak ;-]

    http://www.abbyy.com/FR5/FR188.exe
    http://www.abbyy.com/FR5/Add_lang/polish.zip

    Support "techniczny" poszedl na mail'a...

    1. byłbym , mirkrup 23/11/01 22:21
      wdzięczny za "support techniczny".

  3. Wielkie dzięki , hyperlink 23/11/01 20:32
    Tego mi było trzeba :)))

  4. support , Pako 23/11/01 23:03
    Ja również z chęcią skorzystałbym ze wsparcia technicznego ;-)

    Pako

    "carpe diem 'bo' panta rei"

  5. Poszlo... , Yankes 23/11/01 23:39
    ;-]

    1. wielkie , mirkrup 24/11/01 01:10
      dzięki

  6. Dzięki uprzejmie , Pako 24/11/01 00:33
    :-)

    Pako

    "carpe diem 'bo' panta rei"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL