Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:54
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37172 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sadzicie o tej obudowie / , Doczu 23/11/01 19:37
http://www.modecom.com.pl/fine1.html ?
Cena ok 170 PLN - warto ?
Dodam ze nie chce wydac wiecej niz 200 PLN
Lub ewentualnie ta: http://www.modecom.com.pl/fine2.html - ceny nie znam :(((

  1. Nie wiem czy ci to pomoze (chyba nie) ale ja wybralbym FEEL V , Norton 23/11/01 19:47
    123

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

  2. Zreszta warto doplacic te 100zl bo nie wiadomo jak... , Norton 23/11/01 19:50
    ...dlugo bedziesz tej obudowy uzywal. Cholera wie, moze nawet kilka lat. I pamietaj, ze przez te kilka lat bedziesz musial codziennie na nia patrzec. Pozatym regulowana predkosc wiatraka w zasilaczu to dla mnie wypas (moj niezle wyje).

    Pozdrawiam

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

  3. za Fine1 , bajbusek 23/11/01 19:59
    170 zeta warto - to dobra obudowa.

  4. 440 mm , RoBakk 23/11/01 20:02
    trochę za krótka jak na obecne płyty główne

    po zdrówka Doc :)

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. o ile pamiętam , RoBakk 23/11/01 20:16
      masz dwa napędy z przodu i Abita KT7, możesz mieć problemy, zastanów się nad Codegenem z literką "L" (140 zl), osobiście polecam Enlighta tylko nie wiem ile kosztuje wersja ze świetnym zasilaczem 300W, z 250W w dobrym sklepie troszkę poniżej 300 zl.
      i pomyłka, ten ModeCom ma mniej - 435 mm.

      Najlepszym sposobem zamawiania
      piwa jest powiedzenie: Ubik

  5. Tak Robaczku, ale ... , Doczu 23/11/01 20:40
    ... problemoow z wlozeniem wszystkiego raczej nie bedzie bo moja obecna obudowa ma dl.420 mm - i wszystko sie miesci , ale za to jest szersza o ok 15 mm :(((
    Dla pozostalych - wiecej niz 200 PLN nie wchodzi w rachuba, a patrzyl na nia nie bede, bo u mnie obudowa stoi pod biurkiem - zalezy mi gloownie na wyjsciach USB i sluchawkowym z przodu obudowy.

    1. Mam modecom'a Prostation , maras 23/11/01 21:47
      i jest zajebista ,ma z przodu 2xUSB i 2xgniazda do audio IN OUT,no i 300W zasilacz .Bierz tą co chcesz to miła dobrze wykonana obudowya.

      Dupa panie Edziu !

      1. mimo wszystko , mirkrup 23/11/01 23:23
        ja bym wolał dopłacic do Prostation :)

  6. Pierwsza jest fajna , ale , NimnuL-Redakcja 24/11/01 15:34
    sporo satysfakcji sprawia kupno tańszej (z dobrym zasilaczem) i pzerobienie jej według własnych upodobań .. walnąć jakiś kolorek , diory itd i radośc aż miło :-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL