Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58500 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TV Tool vs GeForce & Panasonic TV , Tummi 28/04/01 20:51
HEY !!!

Wlasnie... Mam Creative'a GeForce z TV outem (tzn CLAP - niech mi ktos rozmiwnie ten skroot please!) i televizor Panasonica z wejsciami na 2 cinche. Podlaczylem karte graficzna z TV za pomoca kabla SVHS (takie pasujace do karty graf.) - Euro & 2 cinch'e - z euro wychodza 2 cinche jako takie przedluzenie tego kabla. Kabel ma 3m dlugosci... Sciagnalem TVTool'a, bo czytalem na boardzie, ze fajny program. Probuje go ustawic, ale na TV nic a nic nie widac :((( Jak uruchomic kompa na televizorze ???


TVTool podaje info:
Chip: BT 869 Conection: both Tool ready: <swieci sie>

Reszte ustawien mam tak, jak bylo, probuje teraz mieszac itd...
Aha - na TV ustawic AV, czy szukac czestotliwosci ???
Podajcie pomocna dlon jak najszybciej :))))))


3mcie sie
Tum.

www.skocz.pl/uptime :D

  1. ps. , Tummi 28/04/01 20:52
    HEY !!!

    Detki 6.31...

    3mcie sie
    Tum.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. Creative Labs Annihilator Pro - CLAP... , Ament 28/04/01 21:48
    123456

    I
    -AMENT-
    I

    1. ThX , Tummi 28/04/01 22:00
      HEY !!!

      No tak... W sumie prostackie.......

      3mcie sie
      Tum.

      www.skocz.pl/uptime :D

  3. ustawic av , Meteor 29/04/01 00:13
    a najlepiej SVHS
    Tvtool zglosi sie na ekranie telewizora klasycznymi pasami.
    Nie wiem dlaczego, ale na 6.31 nie chce dzialac tryb Dualview, wiec go nie wlaczaj.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. dzieki, poszukam. , Tummi 29/04/01 11:02
      HEY !!!

      Ale jak bedziesz na boardzie jeszcze dzis, to napisz jak wlaczyc ten svhs, bo niezabardzo widze to u siebie... Na unimorach wystarczylo AV wcisnac pare razy... Zreszta - szukam. 3majcie qciuqi :)))

      Tum.

      www.skocz.pl/uptime :D

  4. WCIAZ NIEDZIALA!!!!! , Tummi 29/04/01 11:05
    HEY !!!

    Bleeeee... Mam juz dosyc. Caly czas nici z DVD/divx na tv... Co robie zle? Jest moze gdzies strona na sieci opisujaca caly proces podlaczania tv do kompa lopatologicznie ??? Jak www.divx.pl w kwestii divx'ow ??????

    3mcie sie
    zirytowany - Tum.

    www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL