Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 40927 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko dla tych co się znają na Ulead Media Studio [obróbka video] , pachura 25/11/01 09:34
Cześć!

Używam Video Editora z pakietu Ulead MediaStudio Pro 6.0. Żeby montaż filmu szybciej szedł, pokonwertowałem zrzuty z kamery na bardzo-bardzo cienkiej jakości MJPEG-i (również o połowę mniejsze); chciałem na nich pracować, ciąć je, składać, robić podglądy etc. - żeby dopiero na końcu podmienić je na oryginalne HQ i wygenerować ostateczne movie.

Myślałem że jak po prostu zamienię AVIki nazwami (LQ <-> HQ) i przeładuję projekt, wszystko będzie git. Ulead spytał się gdzie są oryginalne pliki a ja mu wskazałem.

Ale opcja "relink" (czy "smart relink") działa słabo - połowa klipów się relinkuje, połowa zostaje pusta (czarna), chociaż nazwa pliku w "properties" jest poprawna.

Możecie mi pomóc? Czy ktoś wie jak popodmieniać te klipy? Może Premiere ma taką funkcję? Czy Ulead nie może relinkować ze względu na inny codec/inny rozmiar? To w takim razie dlaczego część z nich relinkuje się poprawnie?

I jeszcze PS: W jakiejś gazecie (PCWorld, Chip czy coś takiego) widziałem na cover-cd że niby dają pełnego Uleada 6.5. To chyba jakiś kit???

Dzięki dzięki dzięki...

  1. Ulead 6.5 , Darek 25/11/01 12:50
    jest na Enterze 12/2001 ale to jest wersja Trial - czyli da się chyba coś z tego zrobić ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL