Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 46946 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do uzytkownikow dyskow Maxtora... , KruK 25/11/01 18:47
zakupielm Maxtora 40 GB tego z serii D740X-6L ATA 133 , po tym jak padl mi IBM 46GB , a moje wrazenia sa takie ,ze dysk jest rownie szybki jak IBM , moze miejscami szybszy , cichszy...
Ale drazni mnie praca tego dysku niby jest cicho...,ale jest
takie stukanie ( pukanie) podczas intensywnej pracy tego dysku...czy u was tez cos takiego wystepuje... ?
Bo juz jestem uczulony na wszelkie szmery dyskow twardych... po padze IBM'a

Pozdr. KruK

  1. nie powinien raczej stukac , hono 25/11/01 19:14
    Przyznam ze ma 2 dyski Maxtor 40 i 20 GB i zaden mi nie stuka,sa cichutkie i najlepsze jakie dotychczas mialem u siebie w kompie.Seagate czy Fuji sie chowaja. Wiec moze cos jest w nim nie tak?

  2. Ja tez takie cos zauwazylem... , WoojO 25/11/01 19:19
    Witam...
    Zakupilem dysk Matroxa 40 gb (5200). Podczas pracy, dysk wydaje dziwny, przytlumiony pisk... Zdazylem sie przyzwyczaic ale strach zostaje :)))) Dziala tak juz poltora miecha i nic nie zapowiada ... :)))) Niewazne... niezapeszajmy... :)))

    -
    WoojO

  3. cisza , McRabbit 26/11/01 09:16
    w przypadku maxtora 5400 obr - powinna panowac cisza absolutna,
    natomiast maxtorki 7200 wydaja z siebie cichutenki chrobot
    pozdr

    rabbit@dobrze.robi.to :-))

  4. Juz zdazylem to zaowazyc... , KruK 26/11/01 23:55
    bylem w sklepie 2 dnia po zakupie , i testowalem drugi egzempasz i mial to samo czyli chrupanie...z tym ze troche mniejsze....ale bylo...wiec wziolem drugi dysk :)
    Ale do konca nie sprawdzilem ,bo po powrocie do domu spalil mi sie zasilacz !
    kurna znowu wydatek...
    P.S ah jak dobrze miec laptopa....nic nie chrupie i sie nie wiesza :)

    Pozdr. KruK

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL