Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58469 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do Tummiego :) , Maniak 29/04/01 00:19
Heja szefie potrzebojem Pokemon - Film pierwszy :) divx ofcoz....mash mzoe lub bedziesh miau

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. Bedem mial - podrzuce. , Tummi 29/04/01 10:55
    HEY !!!

    Narazie nie mam. Po przerwie majowej cos moze tego... Narazie mam Ghost In The Shell z mangowych klimatow :))) Mala Syrenke 2 od Disneya w sensie Tarzana i pare innych... wlasnie Larry Flint sie robi, MIB's mam z wypozyczalni :)) Powiesze dzies na sieci spisik, kiej ?
    Czekaj zaloze konto...
    BTW: Szukam Foresta Gumpa.
    Woops :)) Spis ma 250KB :)) Ale co Ci tam :> Adres:
    http://www.okey.pl/~tummi/Filmy-LiLu.htm sprawdzilem, dziala, ale sie rozjechaly tabelki z deka. Poradzisz sobie :)))


    3m sie
    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. THX , Maniak 29/04/01 14:54
      Dzieki Miszczu :)...Pokemon rulz :)..aha mozesh mi jescze napsiac...czy mogbys mi zalatwic wzglednie tania jakas paste silikonowa (tak na przyszlosc bo nigdy nei wiadomoc o :)

      Zmień swój podpis na Boardzie

      1. nioom. , Tummi 29/04/01 18:34
        HEY !!!

        U was w rynku sa, okolo 6zl kosztuje, w takim sklepie malutkim, elektronicznym, naprzeciwko poczty w rynku, kolo garniturow i innych takich... Wez biala, nie przezroczysta :))
        BTW: Teraz jestem u LiLu :))))) A! I mam Teac'a 8x8x32x :))))))) Teac rulZZZzzz :))))))))

        3m sie
        Tum.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. ahia , Maniak 29/04/01 18:56
          Wiem gdzie to jest :> siem niedlugo wybiore tylko kupie cela 800...kwetsia miesiaca bo w maju maja byc obnizki u intela....tylko nie fiem czy to badziejstwo podejdzie pod mojego ABita

          Zmień swój podpis na Boardzie

  2. Bosze..... , Riker 30/04/01 03:15
    Ludzie nie możecie załatwiać takich spraw na priv ???
    Co nas wszystkich obchodzą jakieś durne (absolutnie nie związane z tematem) pokemony...

    Pozdrawiam
    Riker =/\=

    1. heee , Maniak 30/04/01 13:30
      A kogo obchodzi twoje nieobchodzenie naszych durnych pokemonow...jak nie chchesz czytac tego posta to nie czytaj...no bo jezeli umiesz czytac to w temacie bylo wyraznie napisane....Do Tummiego....now iec cxzego sie czepiash...poza tym priv odapda bo jest to technicznie nie mozliwe

      Zmień swój podpis na Boardzie

      1. Człowieku pomyśl trochę... , Riker 30/04/01 15:25
        Gdyby każdy zaczął tutaj umawiać się na wymiany filmami, spotkania, gry, to zrobiłby się totalny bajzel i ludzie zamiast rozmawiać na tematy właściwe dla tego Boarda musieliby przekopywać się przez tony bzdurnych postów. Twoje tłumaczenie, że z powodów technicznych nie możesz skontaktować się na maila nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Zawsze zostaje ci ICQ, GG lub telefon. Ta grupa powstała aby ludzie mogli sobie pomagać, wymieniać poglądy etc. a nie czytać bzdurne posty osób które traktują to miejsce jak swoje własne podwórko.

        Pozdrawiam
        Riker =/\=

        1. a lyzka na to , Tummi 1/05/01 13:09
          HEY !!!

          Koles - gdybys nic nie napisal, to nie byloby problemu. Tak sie sklada, ze jedyna mozliwosc skontaktowanie sie ze mna teraz to board, bo moj isp zmienia servery, ladowarka do tel. mi siadla i jestem 600km od domciu. ICQ nie uzywam i nie zamierzam.

          EOT.
          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL