Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52762 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Joke :-) , mod2 26/11/01 10:42
Leci facet samolotem i strasznie mu się zachciało lać.
Idzie wiec do kibla.
Męski zajęty, wiec wchodzi do damskiego.
Usiadł na kiblu, zrobił swoje i nagle spostrzegł trzy klawisze oznaczone

FA, AA i ATR.
Myśli, cholera spróbuje co i tam, hm.
FA to pewnie Fresh Air wcisnął no i rzeczywiście świeżutkie powietrze.

No to kolejny klawisz AA , hm...
AA to pewnie Aromatic Air.
Wcisnął i rzeczywiście pięknie zapachniało.
Jeszcze został ATR.
Hm... myśli myśli i nic nie może wymyślić.
W końcu nie wytrzymał i nacisnął.
Nagle straszny ból, pociemniało mu w oczach i strącił przytomność.
Obudził się w szpitalu.
Stoi nad nim doktor i mówi :
Co pan robil w damskiej ubikacji to się domyślam ale po cholerę pan
wciskal
ATR - Automatic Tampon Remove ???

  1. stary , Druzil 26/11/01 10:48
    ten kawal ma 1000 lat

  2. .... , mod2 26/11/01 11:18
    jeszcze nie bylo takiego dowcipu umieszczonego przez kogos na Boardzie który byłby "nowy" - zawsze dla kogos jest stary ....
    Spróbuj sam coś umieścić - zobaczymy czy nikt nie zna :-|

    1. ok, ale , Druzil 26/11/01 11:24
      zgadzam sie z tym ze zawsze ktos bedzie znal jakis kawal
      ale ten twoj byl znany juz pare lat temu, wiec jest naprawde spora szansa je kazdy go juz slyszal

      pozatym teraz na boardzie jest straszna kicha z kawalami, kazdy na sile probuje cos wepchnac, z tego powodu sam zaniechalem tego procederu
      Polecam archiwum, znajdziesz tam bardzo duzo moich kawalow

      druzil

      1. No i byl , exmac 26/11/01 11:51
        juz na boardzie 2 razy :))

        1. eh, , Druzil 26/11/01 12:35
          ile to kawalow juz sie przewinelo przez te 8 miesiecy co ?

          heyka

    2. Hehehe "spróbuj sam coś umieścić" , sebtar 26/11/01 17:16
      no comments :))))))

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. :))) , Druzil 26/11/01 22:04
        co to za aluzja , he ? :PPP

    3. ha... , Dash 26/11/01 18:39
      hey mod - uwazaj do kogo zaczynasz :)

      pozdro Druzil (wrzuc czasem co wy...istego)


      LPG SUX

      1. heh , Druzil 26/11/01 22:07
        no dobra, na specjalne zyczenie stalego bywalca,
        przygotuje cos dobrego

        heyka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL