Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52717 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

!!! Do ekspertów od VIA MVP3 co zęby na tym zjedzli !!! Help!! , Muchomor 26/11/01 12:10
Czy ktos pamięta problemy jakie sprawiają WinModemy na niektórych płytach z Via MVP3. Modem się instaluje i diagnostyka przechodzi ok, natomiast nie wybiera tonowo mimo, że słychać sygnał linii. Po zmianie na wybieranie impulsowe wybiera owszem ale łączenie(handshaking) trwa w nieskończoność i nie ustanawia połączenia. Spotkałem się z tym już parę razy ale nie udało mi się obejść problemu.
Czy ktoś z was zna rozwiązanie tego problemu?????????
Czy jedynym wyjściem jest instalka pełnego sprzętowego modemu?

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. Ten modem to Saggita ... , Muchomor 26/11/01 12:12
    ... ale to samo mialem na innych winmodemach (Spirit itd.)

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. Nieprawda - mam pod opieką 2 płyty MVP3 , j23 26/11/01 12:37
      FIC VA-503+: K6-III 400 + Zoltrix Spirit - chodzi jak burza, K6-2 300 + Zoltrix Phantom (gorszego szajsu już chyba nie ma) - też chodzi bez problemów, ale wolniej. Miałem podobne problemy (nie rozpoznawał też sygnału "zajęty") ale była to wina TPSA: koncentrator produkcji Węgierskiej Republiki Ludowej. Jeśli ma się zgłoszony homologowany modem, to pisemko i odmowa płacenia za abonament do czasu doprowadzenia linii do stanu zgodnego z Polską Normą - mówię o produkcie Komunitetu Normalizacyjnego a nie stanie faktycznym ;-)

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

    2. Masz rację J23 (to rejestracja mojego samochodu)... , Muchomor 26/11/01 13:08
      sam sobie odpowiadam. To wina Win98fe - ktoś mi doredził FirstEdition do MVP3, że niby lepiej działa - gówno prawda na SE poszedł az miło. Dzięki i cześć.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL