Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 52724 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hasla , Ar3cK 26/11/01 17:29
Gdzie w Windowsie lub w rejestrze sa zapisane hasla. Dokladniej np.: weszlem na swoja skrzynke w Onecie (nie wlaczylem autouzupelniania) i zapomialem hasla. Czy jest ono gdzies zapisane?

It's the Bright One, it's the Right
One, that's Ar3cK...
http://thesurrealist.co.uk/slogan

  1. to sa pliki... , PaszkfiL 26/11/01 17:41
    z rozszerzeniem *.PWL w katalogu c:/Windows jesli sie nie myle i o te hasla chodzi :))

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. skoro... , XTC 26/11/01 17:46
    wpisałeś i nie miałeś "autouzupełniania" to raczej małe szanse, że gdziekolwiek w systemie jest zapisane... onet chyba standardowo używa ssl więc musiałoby być gdzieś przechowane przed szyfrowaniem... jeśli znasz choć potencjalny fragment hasła - przeszukaj lokalnie wszystkie pliki na obecność textu - tego co pamiętasz - choć raczej nie spodziewałbym się niczego specjalnego...
    Normalnie hasła są przechowywane w cache'u który możesz 'wyświetlić' programem CAIN1.0 - a nuż Ci się załapie - czasem niektóre hasła idą do cache - choć są tam zwykle hasla udziałów sieciowych z których korzystałeś... Twoje własne hasła logowania - zapisane są w plikach *.pwl w folderze windows - CAIN'em - możesz spróbować je połamać - tylko potrzeba Ci dobrego polskiego słownika (wraz z Cain'em jest taki malutki wzorcowy angielski) - bo na brute force to raczej przy hasłach o długości 8 liter to bym nie liczył... jest też dobry program PWLHack - standardem jest GLIDE choć u mnie jakoś "dziwnie działał" /czyt. nieszczególnie/... i to w zasadzie wszystko o hasłach z win9x...

    Linux

  3. Oki, THX , Ar3cK 26/11/01 19:31
    j/w

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  4. możesz tez.. , lunatyk 26/11/01 19:56
    napisać e-mail do admina i poprosić o podanie zapomianego hasła.Ja tak miałem i przyszło hasełko wprost do mojej skrzynki.

    Lunatyk

    GG 1494083

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL