Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58650 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Lamerskie pytanie nt. IRC , Metzger 29/04/01 17:11
Po wpisaniu "/list" rozlacza mnie z serwerem. Mam ten problem juz od dawna, jednak nie zawsze sie objawia. Dzieje sie tak tylko na polskich serwerach, niezaleznie od programu. Gdzies w jakims FAQ bylo napisane, aby laczyc sie z "warszawa.irc.pl", by uniknac tego problemu... Ja korzystam tylko z tego serwera, a mimo to jest zle. Jak temu zaradzic, ew. moze jest jakis inny sposob na pobranie listy atualnie dostepnych kanalow IRC.

  1. hmmm , Maniak 29/04/01 17:23
    Biorac pod uwage ze polsich kanalow jest jak nasral (sorx za wyrazenie) to sadze ze poprostu po wpisaniu /list twoje lacze sie nie wyrabia i server cie rozlacza....skorzystaj z servera ktory jest nakblizej twojego miasta

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. na modemie , Tummi 29/04/01 18:38
      HEY !!!

      Server wysyla Ci o wiele za duzo danych, niz jestes w stanie przyjac! Sproobuj na laczu stalym - tego problemu nie ma. Server cie wywala, zeby sie nie obciazac za bardzo - przeslanie pelnej listy kanalow zajeloby kilka minut.

      GreetZ Maniak - gdzie byles tak fogle ? :))
      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. Tak fogle , Maniak 29/04/01 18:55
        To caly zcas bylem na Ziemi :)...niom jakos sie nam contact uwrwal :)....siem nic ciekawego nie wydazylo..Ram mi padl, Pablowi...komp sypie sie co chwila (jedzie na moim procku aja na jego )

        Zmień swój podpis na Boardzie

      2. nie jestem na modemie... , Metzger 30/04/01 00:19
        ...tylko na SDI (moze to nie stale, ale... :)) Kilka razy sie tak nie robilo. Najlepsze jest to, ze na zagranicznych tak nie ma. Radza korzystac z warszawskiego (bo podobno nie wywala), ja mieszkam w wawie, korzystam z niego, ale niestety kicha... Moze jest jakis aletrnatywny warszawski non-SGH serwer?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL