Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:23
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51

 Dzisiaj przeczytano
 59563 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Max Payne - znowu. , Sebek 27/11/01 10:58
Cześć. Znowu mam problem z przejściem dalej w Max Payne więc proszę o pomoc. Jestem w Części II i w drugim rozdziale chyba już pod koniec koło takiego zwodzonego mostu. Nie wiem co teraz mam zrobić. Chodziłem już parenaście razy w kółko w tym rejonie szukająć jakiegoś przycisku, bo może ten most trzeba obnizyć ale nic takiego nie znalazłem. Nie wiem co dalej mam robić. Proszę o radę. Pozdr. Sebek

  1. hehe... , AndrEC 27/11/01 13:27
    czytaj dokładnie tabliczki ostrzegawcze przy siatce :)
    no chyba się domyślisz...prawda :)

    AndrEC

  2. ps. mash tu wsio... , AndrEC 27/11/01 13:31
    www.maxpaynearea.w.interia.pl

    AndrEC

    1. qrcze... , AndrEC 27/11/01 13:36
      http//maxpaynearea.w.interia.pl

      AndrEC

    2. Hihihi , Sebek 27/11/01 13:38
      O tej małej podpowiedzi już słyszałem jak zaczynałem grać w tą grę bo zagrałem w nia z powodu dużej ilości postów na boardzie jakie przeczytałem o tej grze i przysiągłem sobie że jak zaczne w nia grać to będęczytał napisy na ścianach i jak widać zapomniałem. No cóż gra mnie wciągnęła i i paru sprawach w tej grze zapomiałem. Dzięki za przypomnienie. Poczytam te napisy na ścianach. Mam nadzieję że domyślę się tego czego trzeba i sie nie zblamie. Pozdr Sebek.

  3. jak jestes w tym miejscu co ja myśle , mkulpa 27/11/01 19:45
    to za siadką jest przyczepa, musisz strzelić snajperkiem pod koło. Wtedy wpadnie most i będziesz mógł przejść.

    pozdrofka Sebek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL