Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2114 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

MSI K7T PRO 2A i Atlhon XP 1500+ - potrzebna podpowiedz , Primitiv 28/11/01 00:50
Jest to plyta 133 ... niestety mimo aktualnego biosu - 3.1 i dzialajacego AthlonaXP (sprawdzony na innej plycie) nie chce wystartowac - wedlug diodek nie moze sobie poradzic z procesorem ... hmm . Prosze tym samym o pomoc ....

  1. sugeruje update biosu , Menah 28/11/01 00:59
    na epoxie pomoglo

    W sumie to ja nie wierzę w ten internet

  2. Of Courze BIOS , SpiderMAN 28/11/01 08:17
    Update i bedzie hulalo

    Yeah, it's me...

  3. Posiadam t± sam± płytę , Sebek 28/11/01 19:38
    i nie mogę się z tob± zgodzić że jest to płyta 133. płyta ta jest 100MHz płyt± posiadaj±ć± możliwo¶ć podkręcenia magistrali do 133 MHz. Więc ustawienie magistrali na tej konkretnej płytcie na 133MHz powoduje jednoczesne podkręcenie szyny PCI AGP i Pamięci przy czym pamięci s± niestety najbardziej podkręcone bo przy ustawieniu na 133 pamięć chodzi z częstotiwo¶ci± 177 MHz przy synchronicznym ustawieniu oczywi¶cie. Niestety Bios który posiadasz jest najnowszy i musisz poczekać pewnie niedługo pojawi się nowy. Ja osobi¶cie posiadam Durona 750 MHz ale sprawdzałem Athlona 1.2 GHz i chodził bez problemu ale trzeba było ustawić płytę na 109 MHZ i mnożnik na 11 i chodził bez problemu.

  4. no tak , Primitiv 29/11/01 20:33
    dzieki za wyjasnienie ... bolesne ale prawdziwe ... jakos w swoim zaslepieniu i ignorancji nie spradzilem dobrze - nauczka na przyszlosc ... ale jako XP 1000+ udalo sie uruchomic :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL