Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58683 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szara skrzynka..... może mały konkurs..? , M@ryna 30/04/01 03:02
Od jakiegoś czasu, denerwuje mnie wygląd mojego kompa niby obudowa firmowa (Highscreen) i na początku wydawała mi się ładna ale po jakimś czasie widok jej mi zbrzydł, chodzę po giełdzie i szukam czegoś równie funkcjonajnego ale nie tak szpetnego... fajne są obudowy Dell'a i IBM tam widać rękę plastyka a nie jakigoś fikassa z tajwanu cierpiącego na wszelie możliwe zaburzenia wzroku i postrzegania barw, panowie, może tak zrobić konkurs na projekt obudowy kolory dowolne kształt również... hmmm choć najłatwiej bazować na szkielecie starej skrzynki zresztą jak kto woli ale ma się dać wykonać np w kompozytach, drewnie,kamieniu lub w metalach miękkich później można by zrobić mały pokaz.... co wy na to?

By Tina Von Trocki
Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

  1. Apple , exmac 30/04/01 08:35
    robi ładne obudowy do PC. Najbardziej podabała mi ta w kształcie pufki (wygoda i funkcjonalność) i taka w kształcie futurystycznego jeża - zamiast kolców wystawały mu kieszenie na flopa, dyski i CD. A najbardzie to bym chciał IBM NetVista.

  2. stronka... , Tummi 30/04/01 11:21
    HEY !!!

    Kiedys byl link na pccomie czy gdzies... Koles mial obudowe z rur kanalizacyjnych (bialych), tylko taki stelaz z tych rur... Jedna strona (lewa) odchylala sie (na zawiasach?) i w tej wlasnie 'sciance' wmontowany byl wentylator... 50cm ??????taki olbrzym! jak obudowa big tower! Gdzies mialem nawet zdjecie tego... Super wygladalo...

    P.S. Ja swoja planuje sprayem popsikac, tylko szablonu jakiegos szukam ladnego.

    3mcie sie
    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. link , Kool@ 30/04/01 11:57
    http://www.tweaktown.com/casemods/index1.shtml

    pozdr.

    ...

    1. Patrząc na to co ludki robią... , Umek 30/04/01 23:26
      można dojść do wniosku że mają takiego samego pierdolca jak inne nacje typu: motorowcy, samochodowcy, wędkarze, czy może inni.
      Macie jakieś odpowiadające przykłady?
      PS
      A tak swoją drogą to czuję się usprawiedliwiony że tak dużo życia spędzam przy kompie... :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL