Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58572 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

win2k- jak ręcznie ustawić odwieżanie , DirT 30/04/01 11:40
tzn gdzie zmienia się te wartości w rejestrze bo powerstrip mnie denerwuje tym że cały czas zmienia ustaiwenia centrowania obrazu(inaczej dla pulpitu inaczej dla gier) a nvregfix nie działa u mnie

  1. prawy klik na pulpicie... , rapra 30/04/01 21:33
    ekran/wlasciwosci/ustawienia/zaawansowane/monitor/czestotliwosc odswiezania. Naprawde nie ma tak nic do wyboru?

    1. a jesli nie ma , rapra 30/04/01 21:33
      to nvregfix.exe (albo zip) i do dziela

  2. nvregfix dziala jak masz chipset Nvidia , speed 1/05/01 09:37
    ale mozna sobie poradzic w ten sposob:
    dla gier ktore uzywaja Directx zrob tak:
    idzi do c:/program files/Directx/setup/DxDisg
    po otwarciu idz do More help (ostatnia zakladka)
    i otworz override tam zmien z default na override Valu
    i wpisz takie odswierzanie jak masz ustawione na pulpicie
    kliknij OK i to wszystko.
    Dla niektorych gier masz opcje ze mozesz ustawic odswierzanie
    a jezeli sa to gru typu Q3 to po opuszczeniu konsoli wpisz:
    r_displayrefresh (wartosc jaka chcesz) [i kliknij enter]
    vid_restart [i kliknij enter]
    podnies konsole i juz bedziesz mial takie odswierzanie ja sobie wpisales.
    Jak na razie nie ma dobrego sposobu aby zmienic rejest .
    te metody sprawdzalem i dzialaja w 100% oprucz 3DMarka .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL