Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11830 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

XP_PL Raz jeszcze !!!! , Muchomor 30/11/01 08:58
Czy sa juz dostepne jakies update'y do polskiej wersji. Czy ktorys z nich jest na tyle wazny, ze wypada go zainstalowac od razu ???
I najwazniejsze: jak wyciac WinXP z dysku. Posadzilem go na probe obok legalnego W2000 na osobnej partycji i chce sie oczyscic nie kasujac mojej 2000czki.
Oczywiscie potem bede musial tez wyciac multiloadera.

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. sposob jest prosty , mik 30/11/01 10:30
    uruchamiasz z dyskietki startowej i kasujesz partycje fdiskiem , albo spod 2000 partition magicem.

    1. chodzi o to, ze ... , Muchomor 30/11/01 10:40
      wolalbym nie tracic danych z drugiej partycji.
      Skoro sie zainstalowal bez kasowania danych to niech wypierdziela bez kasowania danych, nie? :-)))
      A powaznie to w jaki sposob zrobic to PM? Wypierdzilic multiboot'a i potem skasowac normalnie XP? Czy po tym zabiegu 2000 podniesie sie bez problemu?
      Dodam ze druga partycja jest na FAT32 a nie na ntfs.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. no to jeszcze prosciej , mik 30/11/01 14:08
        uruchom 2000 wlacz windows commandera i wywal wszystko to z partycji XP co ci nie jest potrzebne . Najwyzej pozniej bedziesz mial boot z jedna opcja za duzo. A jesli ten boot jest spod XP to zainstaluj bootmagic z partition magica i tam zrobisz sobie bootmenu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL