Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11813 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ECS K7S5AL SIS735 i Muzyka on board , glewik 30/11/01 12:31
jak ja zaintalowac w win98se.
k.... sie niby instaluje ale nie dziala.
sterowniki niby nawet nie maja "!" a sa 3:
od MIDi
jakis sis 7012
i do jojstickow.

Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik

  1. ciekawe a może masz .... , chris_gd 30/11/01 12:42
    wyłączoną w biosie mam tą płyte także z LAN on board i jest extra co do dzwięku sprawdź różne stery najnowsze z netu i z cdka dostarczonego z płytą (tam są napewno starsze)

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. sprawdz , ksiaze 30/11/01 13:58
    czy ci ktos nie wylaczyl karty w biosie choc wtedy nie powinno sie nic znalezc, a stery to proponuje stad sciagnac
    http://forum.ocworkbench.com/...p;f=4&t=002551

    1. wlaczona napewno , glewik 30/11/01 21:25
      napewno jest w biosie wlaczona ale naldal nie dziala sciagne stery i zobacze a tak pozatym moglbys mi napisac co masz w
      panel sterowania\system\kontrolery dziwieku wideo i gier

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

  3. stery są na płycie , remus 1/12/01 15:43
    cd dołączonej do tego ecs-a "jakiś tam sis", ja musiałem tylko ręcznie włączyć głóśnik w tray-u.

  4. Wszystko w porządku i z CD i ze sterownikami , Sebek 1/12/01 17:04
    To o czym mówisz że niby się instalują te sterowniki to tak naprawdę jest kopiowanie niemal całej płytki na dysk twardy. Sprawdz katalog Windows powinien pojawićsię tam katalog o nazwie TEMP2 w którym są potrzebne ci sterowniki. ECS dziwnie skonstruował ten setup z płytki Cd. Kopiuje dane na dysk. Sterowniki musisz recznie zaintalować niestety w katalogach w których powinny byćodpowiednie stery sąpliki z tekstem odsyłającym do innych katalogów. Ufff ale się rozpisałem. Sorry. Pozdr. Sebek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL