Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12031 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

qrde, czy ktoś wie...? , AndrEC 30/11/01 13:28
Czy nikt nie wie co tu jest grane ?
Partition Magic, Drive Image nie widzą partycji na moim hd-ku.
Qchnia co robić.

AndrEC

  1. Hehe.... , PKort 30/11/01 13:31
    Uruchom jakiegokolwiek linuxa, odpal fdiska i poukładasz sobie partycje tak, jak ci sie podoba.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. re he, he , AndrEC 30/11/01 13:38
      ciekawe gdzie go sobie instalne :)
      qrcze, poza tym z PM poradzić se nie potrafię a Ty mi z linuxem wyskakujesz :)

      AndrEC

      1. re re he he , PKort 30/11/01 15:24
        A po co go instalowac? Wystarczy uruchomić z płytki. Nic nie trzeba instalować., te programy zajmują po kilkadziesiąt kilobajtów, więc można je nawet z dyskietki odpalać.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. sprawdz jeszcze tak: , josh 30/11/01 13:40
    pojdz do kogos z tym dyskiem (zalecany kolez w win2k) podlacz go u niego jako drugi dysk i zobacz, czy cos znajdzie.

    ja kiedys stracilem cala (jedyna) partycje z dysku, a u kumpla ja widac bylo (szybki back-up zrobilem i zalozylem partycje od nowa)

    koles mial wlasnie win2k, ale moze inny tez by sie nadawal.

    1. ale wsio jest oki tylko... , AndrEC 30/11/01 15:51
      Komp mi chodzi normalnie (no prawie :)), tylko te cholerne pm i di partycji mi nie widzą.

      AndrEC

      1. też , GULIwer 2/12/01 13:16
        tak mam na kilku kompach w robocie, są sprawne ale PQ widzi partycje z jakimś błedem (na żółto wsio) zrób backup u kogos wywal partycje i założ od początku PQM musi działać

        I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL