Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 12089 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Direct Connect i pytanie , Flo 30/11/01 16:49
Mam pytanko to tego fajnego programiku. Czy mozna sciagac jeden plik od kilku userow jednoczesnie. Bo tak to ciagne tylko jakies 10-15 kb/s. Jak sciagam od dwoch jeden plik to zdaje mi sie ze sie tylko powiela, bo sciaga ten sam fragment z malym opoznieniem 10-20 kb.

  1. mozesz , Fantomas 30/11/01 17:01
    (i ciesz sie ze masz taki transfer, a nie 2-5 kb !!_)

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. Ale... , Flo 30/11/01 17:45
      ...czy to cos mi da? Tzn czy to przyspieszy moj transfer bo z tego co widze on nie rozbija pliku na mniejsze kawalki ale sciaga jeszcze raz to samo

  2. Uwazaj , Persil 30/11/01 17:52
    ja tak robilem pod W2k i mi sie system czesto wieszal (ni stad ni zowad)

  3. Ja mam 98 SE , Fantomas 30/11/01 21:46
    i działa ekstra , a uruchamianie sciagania np od 2 kolesi ma sens przy duzych plikach i przy sciaganiu w nocy gdy idziesz spac , jeden koles sie wyłacza i wtedy nic nie tracisz .. , acha system sie wiesza przy directie gdy mam vplayera z filmem zapuszczonego i właczone nagrywanie (wtedy i burn proof sie wysypuje)

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. powiedz , GULIwer 2/12/01 15:21
      jak zrobic żeby cie/mnie ;) z HUBa nie wywalało client disonected :( tak dosyć częstow, udostępnine 5 slotów i <30GB filmów i muzyki
      dc.cafe.pl HUB
      Jak się zaloguje i trzymam się 30 min to jest dobrze, wkurzające to jest bo ani ja ani nikt inny nie może skorzystać z zasobów :( A juz pare osób zaczynało zasysać filmy. Moge kompa wogóle nie wyłączać (w tle łazi UD więc kompowi się nie nudzi ;)

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL