Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Dexter 17:53
 » Kenny 17:42
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24
 » PaKu 17:22

 Dzisiaj przeczytano
 22421 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ma ktos klucz do Q3 by mogl przez neta rgrac ??? , wino 1/12/01 00:06
prosze podac

blah :P

  1. nie rozumiem , DOPE 1/12/01 00:34
    czemu luzie pytaja o keyado quake'a aby grac w sieci.
    Skoro ja keya nie pisywalem <mimo oryginalnej wersji :P) a grac w multiplayer w necie i po sieci moge .hmmmm ? moze jakis inny server czy co ?

    http://www.gta3pl.prv.pl/

  2. ja mam , kengi 1/12/01 00:35
    ale jestem chitrus.

  3. ja mam ten sam problem , mkulpa 1/12/01 01:00
    nie widzialem twojego posta i zadałem to samo pytanie ;))
    jak sie chce przyłączyć to wyskakuje "inwaild cd key" czy jakoś tak

  4. A ja mam.. , Rudolf 1/12/01 01:34
    oryginalnego q3 i mi ten oryginalny cd-key nie dziala (tzn przy laczeniu sie wywala invalid_cdkey), ale na szczescie wykombinowalem drugi i teraz wszystko jest piknie :)

    pozdro.
    ICQ UIN: 39159457

    1. tzn. ze komus sie juz taki wygenerowal pewnie :> , XCLONE 1/12/01 09:59
      i juz ci zajal :>
      a ja mojego z oryginala nie dam i koniec :)

      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

  5. He he ... , NimnuL-Redakcja 1/12/01 19:37
    już kiedyś ktoś pytał o CD key do QIII - amiętacie może jak wszyscy na kolesia jechali ? Wtedy byłem nowy i jak to czytałem to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać ... :-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. dziwna , GULIwer 2/12/01 18:22
    sprawa przed padem windoza miałem to samo, zaciągnąłem keygen'a i wciąż to samo ;( a po padzi Win2k zainstalowałem Qwaka włąze do multi i wsio w pariadkie nigdzie nic nie wpisywałem, ale kufa lagi mam 300 czy jest to norma bo przez interek jeszczy nigdy niegrałem ??? Aha pointrealesa 1,27g bo tylko na nim BFP działa spox ^v^

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL