Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36583 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko takie male :)) , Wasabi 2/12/01 13:39
Bry
mam pytanie czy ktos moze mi pomodz ??

czodzi mianowicie o cos takiego
Jak ma sie podlaczenie DT2200 do _samego_ odtwarzacza DVD
(jakiegos taniego grundinga z mediamarktu za 700 PLN).
http://www.komputronik.pl/.../creative_dtt2200.htm

Jakie to ma podlaczenia, czy jest sens wogole kombinowania takiego zestawu...

THX

Nothing to see here

  1. na pewno , mirkrup 2/12/01 14:02
    ma sens podłĄczenie do DTT3500

    1. a czemu... , Wasabi 2/12/01 14:59
      dt 2200 ?? za slabe czy jak ???

      Nothing to see here

      1. Niższa klasa ... , NimnuL-Redakcja 2/12/01 18:28
        poczytaj o parametrach ... do kina domowego w kompie sie nadaja te 2200 ale już do poważniejszych zastosowań to te 3500 - aczkolwiek i tak mało, jak na mój gust do prawdziwego kina domowego bez podłogowych kolumienek (dobrej klasy) sie nie moze obejśc ...

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. to nie dla mnie :)) , Wasabi 2/12/01 20:22
          ja mam dual mono block 2x215 kenwooda i podlogowe 200W ( choc klasy hmm raczej takiej sobie ) ale to do muzy sluchania

          a na filmy to do kina chodze bo jak mam zainwestowc 25 tys. w sprzet cyfrowy to do konca zycia mi na bilety starczy :)))

          muza to tylko analogowa !!! cyfrowy to ma byc tylko cd :)))
          ( tu odezwal sie w mnie niedofinansowany audiofil :))) )

          Ale serdeczne dzieki za odp. kumpel sie ucieszy :)))

          Nothing to see here

  2. A najbardziej podoba mi się to jak napisałeś "pomódz" :-) , NimnuL-Redakcja 2/12/01 23:12
    Wiem, że to przejęzyczenie,ale mnie się też czasem ludzie czepiają, więc i ja sie odegram :-) - żartuję .. ale ładny wyraz ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. hiehie :)) , Wasabi 3/12/01 01:46
      nio ja mam papiery na dyslektyka :))))

      Nothing to see here

    2. Tiaaaa Nimul!! , Tony Soprano 3/12/01 22:23
      Żebym ja Ci twoich błędów nie przytaczał! :)))))))))))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL