Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36548 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z HDD QUANTUM FIREBALL 30 Gb..PILNE!! , PaszkfiL 2/12/01 14:41
wiec na tym dysku jest partycja NTFS a raczej byla i teraz zaczynaja sie schody otoz dysk zostal sformatowany w fdisku chcialem usunac wszystkie partcje i stworzyc je na nowo ale fdisk sie zawieszal przy kazdej probie ... najdziwniejsze jest to ze win98 po podpieciu tego dysku jako slave widzi obie partycje jako FAT32 wiec trzepnalem im format wszystko ladnie pieknie wiec biore sie za instalowanie windy i tu podczas formatowania pod dosem wystepuje blad i znowu zwiecha wiec zapodalem PM7 i on widzie ten dysk jako BAD(zolta kratka) a PM5 nie widzi go w ogole, podczas robienie zmian w PM7 (convert na FAT32, FORMAT, i utworzenie dwoch partcji) jest jakas kapa wyskakuje blas #4 ?!


wszelkie sugestie mile widziane dziekuje za pomoc

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. dodam jeszcze tylko , PaszkfiL 2/12/01 14:49
    ze jak w PM7 dam FORMAT to w details pisze BADMBR,primary volume..... czyzby cos nie tak z dysiorem ????? :(

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. spróbuj , mirkrup 2/12/01 16:11
    fdisk /mbr
    może to coś zmieni

  3. norton disk editor , Magnus 2/12/01 17:37
    jak nie zależy Ci na danych które się znajdują na tym dysku, to weź NDE i wymaż wszystkie wpisy w tablicy partycji. Potem PM7 założysz partycje i przeformatujesz bez problemu.

  4. hmmmmmmmm , PaszkfiL 2/12/01 17:48
    na szczescie mialem pod reka HOLA zapodalismy wdcleara i dziala :)) dzieki za helpa

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL