Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 50900 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Glosny hdd , Maniak 3/01/02 22:01
Ano wlasnie jak wyciszyc hdd...moj Maxtro 40Gb ata133 po przykreceniu srobeczkami i zamontowaniu...w czasie pracy jest dosc glosny..co innego jak lezy sobie powiedzmy luzem na ksiazce wtedy go prawie nie slychac...wiem ze chodzi tu rezonans...ale jak ograniczyc wydzielanie halasu ?

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. moze by tak kupic lepsza obudowe albo.. , Sznaps 3/01/02 22:18
    bardziej ekonimicznie sproboj powciskac cos miekkiego miedzy scianki dsku i obudowy np jakas cienka dykte.

    Every one of us has heard the
    call !!! !!! !!!

    1. Cos miekkiego? , SpiderMAN 4/01/02 08:29
      DYKTA? :))) Dykta inaczej plyta pilsniowa wedlug ciebie jest czyms miekkim...

      Yeah, it's me...

  2. nie wiem jak w srodku kompa , ZRYTY_BERET 3/01/02 23:12
    ale ja np jezeli chodzi o wyciszenie to z przodu kompa jak sa te zaślepki kolo Cd roma ( brzeczało mi to ) nakleiłem sobie pare uszczelek do okna i jest cisza

    wydaje misie jak walniesz takie 2 po obu stronach hdd i wkrecisz go to bedzie spoko

    pozdro

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  3. Sprobuj go podwiesic , Shneider 3/01/02 23:22
    Zamiast przykrecac go w pod stacja dyskietek, przyczep go pod CD i niech wisi sobie na sznurkach. Sposob bezpieczny.
    ;-)))

    .:: Live at Trance Energy ::.

  4. ee stary , Grza 4/01/02 01:00
    podam ci moj niezawodny sposob na takie "halasy" wiem ze mozna os takiego czegos rozstrojenia nerwowego dostac wiec moja rada taka: KOP ILE WLEZIE!!! (zawsze pomaga) ;]

  5. Wloz podkladki z gumy na srubki , Kenny 4/01/02 14:49
    ewentualnie, jak radzi Shneider, po prostu go powies; ja jednak zamiast sznurkow radzilbym gumowe paski - efekt rewelacyjny i mniejsze prawdopodobienstwo ze sie wypsnie i spadnie :)

    Pozdr

    .:Pozdrowienia:.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL