Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3010 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do elektryków, elektroników , TuTu 4/01/02 15:23
a chodzi o budowe solarium, co trzeba mieć oprócz lamp aby zbudować domowymi sposobami solarium i ile takie coś by kosztowało pomijając koszt lamp 5x(40-60zł ), a może znacie jakieś linki do stron na ten temat.


Pozdr.

  1. :))) , helmut 4/01/02 17:21
    A klienci będą leżeć na szybie , czy ma to być tuba?

    Ctrl - Alt - helmut - delete

    1. nie to ma byc , TuTu 4/01/02 19:56
      z pięć lamp połączonych obok siebie i będą stać pionowo tak żeby opalać się na stojąco.

  2. ;)))) , Grza 4/01/02 18:37
    ;-DDD

  3. O w mordę, , sebtar 4/01/02 19:48
    jestem elektrykiem, a może nawet można mnie nazwać elektronikiem, ale na solariach to się wcale nie znam :(

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. nie rozumiem czego na takie pytanie reagujecie śmiechem , TuTu 4/01/02 20:02
    po prostu brak mi słów.


    Bez komentarza

    1. jak dla mnie , Stefan 4/01/02 21:27
      pomysl naprawde, doskonaly i smiechem nie reaguje tylko cicho kibicuje, az kiedyz poinformujesz na boardzie ze Ci sie udalo i ze zapraszasz.
      pozdr i sukcesow zyczy
      SN

  5. w zasadzie nie powinienem ci odpowiadac ;)) , faf 4/01/02 20:48
    bo zrobisz mojej starej konkurencje ;))
    1. to sa swietlowki - czyli starter i dlawik dostosowane do mocy swielowki
    2. przydatne beda odblysnik (zeby lepiej sie opalic) wentylatory (zeby chlodzic lampy (silnie sie grzeja) oraz wylacznik czasowy (zeby sie nie upiec)


    dopalacze na ryj sa zrobione a'la halogen (szybka z filtrem UV odblysnik) tyle ze uzyto lampy kwarcowej - 3x300W zapewnia ladna buzie ;)


    aha no i chodzi toto na sile ;)

    DON'T TRY THIS AT HOME :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL