Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9391 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wiem ze bylo, ale potrzebuje jak najszybciej , MayheM 5/01/02 17:34
Jaki najlepszy programik do sciagania stron www (lepszy od teleporta) i skad go mozna sciagnac?
Pozdrawiam i sorry za trucie tylkow:)

  1. ja bym , DOPE 5/01/02 17:43
    sprobowal na www.tucows.com.pl

    http://www.gta3pl.prv.pl/

  2. tyz racja, ale , MayheM 5/01/02 17:52
    myslalem tez, ze moze ktos zna jakis programik juz sprawdzony...

  3. WebCopier , Kenny 5/01/02 17:57
    http://www.maximumsoft.com/ IMHO debesciak :)

    Pozdr.

    .:Pozdrowienia:.

    1. A mozna nim wznawiac , NimnuL-Redakcja 5/01/02 18:37
      sciaganie ? nizej pytalem o to jak jest w Teleporcie ... To znaczy -sciagam sobie troche strony, pozniej przerywam i jak ponownie wznawiam to zaczyna sciagac od nowa czy od momentu przerwania ?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. Offline , misiek 5/01/02 18:41
        zdaje się ze wznawia, ale nie jestem pewien. Spruboj :o)

      2. Tak , Kenny 5/01/02 20:14
        uzywam go od dawna. Ma swietne opcje - co resume to oczywiscie mozna wznawiac, a takze (po skonczeniu) wznowic po to by zciagnac pliki, ktorych z jakis powodow sie wczesniej nie udalo.
        Ma bardzo dobre ustawienia dotyczace serverow, 'glebokosci' podstron witryny, rodzajow plikow jakie ma sciagac, ich ilosci wielkosci, itd :) Polecam

        Pozdr.

        .:Pozdrowienia:.

        1. Dzieki , NimnuL-Redakcja 6/01/02 10:31
          sprobuje, bo Teleport nie za bardzo spelnia moje oczekiwania ...

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

  4. Offline Explorer Pro 1.8 , misiek 5/01/02 18:01
    Offline Explorer Pro 1.8 , naprawde niezły a sciagnac mozna z
    http://www.metaproducts.com/mpFrames.html

  5. o wlasnie:) , MayheM 5/01/02 18:04
    dzienki, o to chodzilo, mam nadzieje ze ten programik podola moim wymaganiom hehe:)))
    pozd

  6. Używam WebExtractor-a , wojcik 5/01/02 21:00
    jest o wiele lepszy niż teleport, wznawia i jest frikowy, polecam, jak chcesz to ci podeśle

    browarek i przyjaciele;
    czegóż więcej potrzeba?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL