Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15689 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z pamiecia , adk 5/01/02 19:54
Czy ktos z was mial takie problemy, ze nie mogl miec wlozonych dwoch kosci ram (dimm/133) obojetnie jakiej pojemnosci mb, poniewaz komp sie zawieszal??. Tak samo mialem na poprzedniej plycie glowne j, tak samo i na obecnej (ecs). Nie mam zielonego pojeciaod czego to zalezy. Jesli jest wsadzona jedna kostka wszystko pieknie chodzi, ale jesli sa dwie od razu mozna liczyc na zawieche. Probowalem juz na wiele rodzajow 256 i 128, 256 i 256 i nic zawsze to samo. Z kolei jesli wlozona jest tylko jedna z tych pamieci, wszystko jest ok. Pomocy, bo zwariuje nie moge miec dwoch kosci wlozonych. Konfig: athlon1,6xp, ecs k7s5a, seagate 40gb,gf2mx,live1024

  1. wymień , mirkrup 5/01/02 20:06
    sobie na jedną kostkę - najprostsze rozwiązanie

  2. Mialem to samo , Shneider 5/01/02 20:10
    128 i 256. Pomoglo zalozenie jedne kosci i przestawieniu w biosie CLK z 2 na 3. Lub zamiast 133 ustaw 100. Jesli pujdzie to wina sa kiepskie pamieci.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. Nie poszlo:( , adk 5/01/02 22:01
    Na dodatek jeszcze teraz za kazdym razem komputer mi sie zawiesza po wlaczeniu w twinview/klonowanie. Tzn zawiecha jest dopiero gdy wlaczam cos co wymaga directx np. divx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL