Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15739 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z Media Playerem , Sznaps 6/01/02 00:54
przy odtwarzaniu niektorych filmow avi pojawia sie problem z dzwiekiem a mianowicie taki ze go nie ma.Media Player łączy sie z jakimś serwerem zeby sciagnąć kodek i niby coś laduje ale jak skonczy to film i owszem odgrywa sie ale bez dzwieku.Chała.Juz kilka razy mi sie to zdarzylo a filmy te chodza bezproblenmowo na "swiezym" systemie albo u kumpli ktorzy nie maja stalego lacza.Co jest grane??

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. Sprobuj... , Ar3cK 6/01/02 01:05
    ...zainstalowac najnowsze kodeki i ogladaj filmy w VPlayerze albo w BestPlayerze - te dwa sa niezle...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. Zakładam, że chodzi o DivX ? , NimnuL-Redakcja 6/01/02 10:32
    No to zainstaluj kodeki .... DivX 3.11 oraz 4.0 + AngelPotion i Antyfreezer i muzi jeździć ... a co do odtwarzaczy - Ar3cK dobrze goda :-) Vplayer i BestPlayer sa bardzo dobre ....

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. niekoniecznie , GULIwer 7/01/02 17:40
      moze film jest z dźwękiem AC3 or sth i potrzebne są kodeki do dźwięku prestrzennego
      odezwij sie to ci podeśle, wysokie prawdopodobieństwo że to jest to jak film jest na 2CD

      I'm only noise on wires

  3. moze , ArturNOW 6/01/02 10:58
    Ja tez mialem taki problem jak zainstalowalem KaZaA 1.4 dlatego uzywam wersji 1.33 . Nie wiem dokladnie o co chodzi ale tak sie porobily, zadne Vplayery nie mialy tu nic do gadania bo dzwieku tam tez nie bylo. Oczywiscie nie jestem pewien czy to przez Kazaa 1.4 no ale lepszy jakis pomysl od zadnego.

    Music is everything!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL