Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 22250 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ale jazda - WinXP + teledysk + zrzut ekranu (-: , pjfox 6/01/02 20:20
Jak wyżej. Szczegóły: pod winXP odtwarzałem sobie teledysk (Kylie Minogue - ach ta sukienka), i wyskoczyło mnie okienko z komunikatem outlooka, że coś tam, nieważne, chciałem zrobić zrzut aktywnego okna czyli alt-PrtScreen, ale się zrobił printscreen cały ekran, nic to. Wchodzę do MS PhotoEditora (z Office97) i daję wklej jako nowy obrazek. B.ładnie wkleiło - cały ekran - no trudno,
! ale w tle (na wklejonym obrazku w Editorze) dalej leciał teledysk ((((-: , zatrzymałem teledysk, puściłem film DivX - i co ? - leci film w PhotoEditorze.

zabawa przednia... uwielbiam Microsoft...

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. hehe :)) A weź i spróbuj , Tony Soprano 6/01/02 20:46
    Skopiować np. część jakiegoś textu np. z Boarda (ciemne tło) a później wklej do Word-a XP :)))
    Też przepadam za M$
    Po,

    1. Tony .a co ma wyjsc z tego?? , speed 6/01/02 21:00
      mam ciemne tlo robie copy i mam w Word-XP czarny tekst na bialym tle ,czy jest w tym cos specjalnego?

      1. ma wyjść , Seadog 6/01/02 21:14
        b. dokładna kopia, razem z tłem, kolorem, wielkością czcionek, odnośnikami itp... u mnie (WinXP, word 2000) tak jest od zarania :)

        http://nadobranoc.weebly.com/

        http://ciii.blogspot.com/

        1. Exactly :) , Tony Soprano 6/01/02 21:36
          Właśnie tak...
          Ale skoro Speed tego nie ma, to musi być gdzieś jakaś opcja wyłączenia tego ustrojstwa... ale jakoś nie mam ochoty szukać, ciekawe czemu? ;-\\
          :))
          Pozdrawiam,

  2. mi tam już się podobne rzeczy zdarzały , cichy 6/01/02 22:21
    w wordzie :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL