 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27

Dzisiaj przeczytano 31337 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak to zrobić? , shark 7/01/02 18:56 Może to błachostka ale mnie denerwuje. Jak otwieram Windows Explorer to po lewej stronie okna Foldery zawsze rozwija mi się gałąź Moje Dokumenty. Jak to zmienić? Bardziej by mi pasowało gdyby rozwijało mi się Mój Komputer.- Pikus = pestka , glewik 7/01/02 22:33
a tak calkiem serio te zrob tak.
1. otworz exploarator windows
2. kliknij na moj komputer prawym przyciskiem i przeciagnij gdziekolwiek np. pulpit
3. pusc przycisk itd.Pełnie bytu osiągniemy w nicości
istenienia. /glewik |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|