Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39182 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

RTCW - plik sysinfo.exe , pjfox 8/01/02 10:42
odpalał ktoś może? Ja odpaliłem, a ten mi prawie nic nie wykrył - tylko: wersję gry (1.0-17.1-1-0.0-2382), rodzielczość ekranu, procka, pamięć i wersję XPka.

a CDROM, Monitor, mysz, sieć, modem, karta dźwiękowa ?????

bo że się ten nowy Wolf nie odpala (gra Single Player), a samo menu (ale bez dźwięku) jest, to nie wspomnę

a mam chyba też konfliktową konfigurację WinXP ENG, ABIT KT7, Duronek, i oczywiście Live! 1024

(że się RTCW nie odpala, to się chyba stery od grafy rozjechały, bo WinUAE też nie hula, a hulał. Tylko dlaczego się nagle rozjechały, jak nic nie grzebałem??)

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. Na pocieszenie ci powiem, że , sebtar 8/01/02 20:51
    mnie ten program też nie wykrył monitora, karty dźwiękowej (ten sam live) i karty sieciowej oraz nie rozpoznał prawidłowo karty graficznej (GF2MX) co nie przeszkadza zupełnie Wolfowi chodzić jak najbardziej prawidłowo (ale system to Win98SE). Jaką masz grafę i wersję sterów?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. GF2MX i det 22.50 , pjfox 8/01/02 22:47
    a karta jakiś DigiColor? nie kręcona

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. Ja mam 22.80 i jak dotąd , sebtar 8/01/02 22:54
      są to najlepsze dętki jakich używałem. Resztę sprzętu też mam dość podobną bo Athlon i Epox 8KTA3. Tak więc spróbuj 22.80, są w stosunku do 22.50 dość istotnie poprawione i mniej kłopotliwe.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Kłopotliwe ? , Piter 8/01/02 23:35
        Ja już na nich jade od...no nie wiem:-P ale na pewno miesiąc będzie albo i dłużej i jak dotąd działają super stabilnie. Co takiego zmieniono w 22.80 że, jak mówisz "są dość istotnie poprawione" ? może się na nie skuszę.

        "Uspokój się! bo zobaczysz,
        dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

        1. Z tego co mi wiadomo to poprawiono , sebtar 9/01/02 17:32
          właśnie to, co powodowało błędne działanie dętków 22.50 na wielu kompach. Ale co to było to nie wiem :), bo u mnie jak zwykle jak na złość wszystko chodziło dobrze. Ale 22.80 były trochę szybsze.

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL