Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39212 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Joke :))) a co tam dawno nie dawałem :) wg. cool , XiSiO 8/01/02 16:31
> Tata, mama i synek stoją przed budką
> z lodami. Tata zamówił lody czekoladowe
> mama waniliowe. W tym momencie tata
> walnął synka w tył głowy i rzecze:
> "A co ty chcesz, Wielki Łbie?"
>
> Oburzona starsza pani pyta tatę:
> - Dlaczego go Pan bije w tyl glowy i
> wyzywa od Wielkiego Łba?
>
> Na to Padre:
> - Są trzy rzeczy w życiu, które facet
> chce miec. Po pierwsze, duży, fajny
> samochód (nie na LPG). Proszę spojrzeć
> tam na parking - oto on!
>
> Po drugie, wielki, wygodny dom. Widzi
> pani tamten dom na wzgórzu? To moj!
>
> Po trzecie, fajna, ciasna cipka. I
> taką miała moja żona, aż do urodzenia
> syna!
> ****************************************************
> Blondynka wypelnia ankiete, i przy
> 5-tym pytaniu "twoj ojciec"
> blondynka pisze nie zyje. Podchodzi
> inspektor i mowi:
> - Nie, nie oto chodzi - kim byl!
> blondynka: - GRUZLIKIEM!
> - NIE, NIE - CO ROBIL?
> blondynka: KASZLAL!
> - NO NIE PRZECIEZ Z TEGO SIE NIE
> DA ZYC.
> Blondynka: - TO PRZECIEZ NAPISALAM
> ZE NIE ZYJE!

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. wiesz co? , Chrisu 8/01/02 18:33
    Zanim dasz dowcip to przeczytaj chocby 2 dni wstecz czy go nie było (mówię o pierwszym) jest tam. http://twojepc.pl/boardPytanie11935.htm
    I chyba jezeli ludzie sie wsciekaja na dowcipy to nie tyle o to ze sa, ale o to ze sie bez przerwy powtarzaja, ze sa kopiowane z innych serwisów, ze sa 4 posty z dzokami po kolei od tej samej osoby i ze są za długie... Tak mnie sie wydaje...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. wezmę to sobie do serca (-: , pjfox 8/01/02 19:05
      jak wyżej

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      1. ja tez wezme sobie do serca... , XiSiO 9/01/02 08:25
        Rozni ludzi przysylaja mi rozne kawaly mailem, wydal mi sie smieszny wiec wsadzilem, jak byl

        BARDZO PRZEPRASZAM WSZYSTKICH UZYTKOWNIKÓW BOARDA CO POCZULI SIE URAZENI MOIM NIE STOSOWNYM ZACHOWANIEM, OBIECUJE ZE NASTEPNE KAWALY BEDE DOBIERAŁ W BARDZIEJ PRZEMYŚLANY SPOSÓB. :)

        ps. Milego dnia.

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL